опис:

AndroMail - поштовий клієнт для Android.
Можливості: * Підтримка декількох облікових записів. * Вибір IMAP папок для синхронізації. * Завантаження повідомлень "пачками" по необхідності, перегляд повідомлень з підкачкою при прокручуванні. * Підтримка Google Mail - подібної схеми роботи з поштою, коли Ви ніколи не видаляєте повідомлення з сервера . * Час перевірки пошти не залежить від кількості повідомлень на сервері (в моєму Google Mail більше 45 тисяч повідомлень). * Підтримка текстових і HTML повідомлень, включаючи вставлені картинки в останніх. * Швидке завантаження вкладень, з можливістю відміни, і кешування попередніх завантажень. * Перевірка повідомлень у фоновому режимі. * Звукові і LED повідомлення для нової пошти. * Налаштування беззвучний режим (скажімо, з 11 вечора до 8 ранку). * Автоматичне завантаження тіла повідомлення (до заданого розміру) при перевірці пошти - як тільки прийшов новий лист , Ви відразу можете його прочитати. Великі повідомлення завантажуються по необхідності (при перегляді). * Підтримка SSL-шифрованих з'єднань. * Віджет для робочого столу, кожен можна налаштувати на свій обліковий запис / папку, з відображенням кількості непрочитаних повідомлень. * Окремі налаштування для WiFi і режиму мережі.

Реклама

завантажити AndroMail 1.3.0.390

Загальна інформація
версія 1.3.0.390 (16974214)
дата завантаження 2014-11-11 10:39
Розмір 1.7 MB
Український немає
вимоги
андроїд 1.5+
архітектура -
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2014-11-11 10:57:36
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

ACCESS_PHONE_SUB_INFO

ACCESS_PHONE_SUB_INFO

READ_OWNER_DATA

READ_OWNER_DATA

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

READ_ATTACHMENT

READ_ATTACHMENT

REMOTE_CONTROL

REMOTE_CONTROL

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

читати журнал викликів

Дозволяє програмі читати журнал дзвінків пристрою, зокрема дані про вхідні та вихідні дзвінки. Програми з таким дозволом можуть зберігати дані журналу дзвінків. Шкідливі програми можуть надсилати дані журналу дзвінків без вашого відома.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
1.3★

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2011/05/18 18:05
Схожі програми:
© 2011-2017 mob-core.com  |