опис:

СловоУч - це програма, яка допоможе вам вивчити або закріпити переклад найбільш популярних англійських слів. Програма так само вміє вимовляти слова, показувати розшифровку транскріпціі.Прі першому запуску програма створює набір з 50-и слів, які довільно бере із загальної бази програми (приблизно 2400 слів). У процесі навчання ви можете пропустити слово, або видалити його. Якщо ви пропустите слово, то воно буде показано знову трохи пізніше.

Коли слова в наборі починають закінчуватися, програма додасть до них нові, взявши їх із загальної бази.В налаштуваннях можна вказати рівні складності, а так само бажану кількість слів у наборі. Складність поняття дуже відносне, тому що складні слова для однієї людини можуть виявитися простими для другого.Пріятного вивчення!

Реклама

завантажити СловоУч 0.4

Загальна інформація
версія 0.4 (6)
дата завантаження 2014-11-11 12:51
Розмір 301 KB
Український немає
вимоги
андроїд 2.1+
архітектура -
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2014-11-11 13:06:17
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

Розмір 583 KB
дата завантаження 2011-04-09 21:55

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(12)
1.93★ 38.5%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2011/04/09 22:00
Схожі програми:
© 2011-2017 mob-core.com  |