Органайзери для андроїд

21.05.2013

Додаток Shift Schedule створено для тих хто працює позмінно або так чи інакше пов'язаний зі змінним графіком, бо вона значно поліпшить ваше життя і дозволить вам краще орієнтуватися в складеному графіку. Програма повністю налаштовується і володіє дуже гнучким інтерфейсом, що дозволяє поєднувати графіки і використовувати їх більш раціонально.

02.12.2012

Програма Birthdays це прекрасна нагадувач про дні народження ваших друзів, доступна на платформі андроїд. У неї включені зручні нагадування і забавні віджети, які не дозволять вам забути про найбільш значущі події і дозволять завжди бути поінформованими і підготовленими.

23.11.2012

Програма NotifierPro Plus це дуже зручний і зрозумілий спосіб не пропускати найважливіші моменти у вашому житті, встановивши спеціальні нагадування та повідомлення на ваш андроїд. Простота і зручність, це і нічого зайвого, прекрасне додаток!

17.10.2012

Програма Alarm Clock Millenium це нові технології на варті вашого сну, точніше навпаки ... вони будуть боротися з вашим сном =) Ранок - найжахливіший час дня для тих хто важко прокидається, часом без хитрощів і вивертів уже не обійтися, тоді на допомогу і приходять подібні програми.

04.10.2012

Додаток TimeAct Manager це незамінна допомога для будь-якого ділового людини йде в ритм з життям і вирішального багато завдань кожен день. Коли на вас висить занадто багато всього складно не тільки це запам'ятати але і розпланувати, саме це навантаження додаток на себе і бере.

22.07.2012

Програма BugMe! Stickies буде шалено корисна всім тим хто любить і користується нотатками, використовуючи для цього різнокольорові клейкі папірці. Але час папірців вже давно минуло і сьогодні їх аналог можна розмістити у своєму телефоні або планшеті.

07.05.2012

Програма Bedside Alarm Clock допоможе вам якісно, ​​яскраво і з хорошим настроєм прокидатися щоранку, без накладок та інших непотрібних проблем. Дуже стильний дизайн, безліч фарб і функцій, і це ще не все!

25.01.2012

World Clock - дата і час з 8 міст по всьому світу на одному екрані.

17.01.2012

Caynax Alarm Clock - Якщо вам набрид фондовий будильник і його функцій не відповідають вашим очікуванням, то ця програма для Вас. Що нового в цій версії:

 • Після останнього оновлення програма не працює на Android пристроях нижче Froyo.
 • Перезапустіть додаток після установки.
 • 09.01.2012

  Death Calculator - калькулятор скаже вам, скільки часу вам залишилося жити і дату вашої смерті. Не приймайте це всерйоз, це просто для задоволення.

  14.12.2011

  Watchdog Task Manager Lite - Годинники.

  02.12.2011

  GO Contacts - Є потужним інструментом. Це Швидкий пошук, угруповання, злиття дублікатів, безпечне резервне копіювання / відновлення.

  « Попередня
  © 2011-2017 mob-core.com  |