Навігація для андроїд

17.10.2016

Безумовно корисний додаток для тих хто любить подорожувати, особливо пішки, але при цьому не любить блукати потім в пошуках місця від якого пішов ...

30.01.2016

Додаток яке обов'язково має бути в скарбничці «корисностей» на вашому гаджеті, оскільки воно значно розширює ваші возможсті по роботі зі своїм андроїдом і файлами на ньому!

19.12.2014

Усі люблять подорожувати і цей додаток зробить ваші подорожі набагато зручніше і цікавіше! Фактично це величезна база даних яка повинна бути у будь-якого мандрівника!

10.03.2014

Moovit: Планувальник маршрутів - це додаток для мобільних пристроїв і з його назви вже зрозуміло для чого воно призначене. Передвігайьесь швидше ніж вчора, пересувайтесь ефективніше ніж вчора, тепер це можливо, ваш маршрут вже прокладено!

13.05.2013

Додаток Find WC вкрай корисно якщо ви опинилися в незнайомому місті і у вас виникла проблема з тим щоб знайти туалет. Так, так! Саме туалет, не дивуйтеся, але іноді це буває великою проблемою, потрапивши в яку ви встаєте перед вибором - вести себе пристойно або дати волю природі, але тепер проблема вирішена, завдяки даній програмі ;)

13.11.2012

Програма MapsWithMe Pro це чудові і прекрасно деталізовані карти всього світу для андроїда, важливою особливістю яких є відсутність потреби в інтернеті при їх використанні. Якщо на вашому андроиде немає постійного доступу в інтернет - не біда, завдяки цим карткам ви не заблукаєте!

13.01.2012

Trekbuddy є J2ME додатком для GPS навігації. Якщо ви втомилися від використання GPS додатків, що вимагають доступу до GPRS, таких як Wayfinder, Nav4all і Mobitrack Pro, то додаток TrekBuddy саме для вас. Воно абсолютно безкоштовне і дозволяє завантажувати карти місцевостей прямо з пам'яті телефонів, таких як: Nokia, Siemens, Blackberry, Palm, Sony Ericsson

  • Простежування GPS і проста туристична навігація
  • растрові карти
  • можливість створення атласу для різного зума шарів однієї карти
  • tracklogging в NMEA або форматі GPX
  • проста навігація
  • екран компаса (HPS)
  • передача GPS-точки через SMS

10.10.2011

Yandex.Метро - Додаток, який пособляет мати намір готувати свої подорожі в метрополітені. З його підтримкою ви зможете вбити час у дорозі і обрати найкращий маршрут.

08.08.2011

Навітел Навігатор - навігаційна GPS програма для android з докладними картами Росії, України і не тільки!

08.04.2011

Glympse - довгоочікуване додаток для android, программаGlympse показує місце розташування людини на карті google. Ви можете надіслати свої координати будь-яким зручним способом (по email, sms, fasebook, twiter) і людина, яка отримала від вас посилання зможе в реальному часі на картах google дізнаватися про ваш переміщенні. Програма дозволяє спостерігати не тільки ваші переміщення, але і вказувати швидкість, допоможе скласти маршрут до точки призначення та багато іншого.

15.02.2011

Google Sky Map - Більшість мобільних пристроїв визначають ваше місцезнаходження на основі GPS навігації, тобто, вони можуть показати карту зоряного неба, яка розташовується над вами. Але система google Sky Map НЕ останавіть на цьому - телефони на базі google Android володіють можливостями компаса, а також мають інші датчики, які можуть визначити в який бік Ви дивіться. Таким чином, якщо у Вашому андроїд телефоні є компас, акселерометр, що дозволяє визначити позицію за допомогою GPS і час за допомогою годинника, то всього цього достатньо щоб дізнатися в якому напрямку ви дивіться, в результаті отримуєте абсолютно новий погляд на небо

15.02.2011

Android Yandex Maps - навігаційні карти Яндекса для Android.

« Попередня
  • 1
Следующая »
© 2011-2017 mob-core.com  |