Мультимедіа для андроїд

16.02.2016

Цей додаток в першу чергу направлено на меломанів, які не тільки люблять слухати музику, а й розуміти про що саме так чи інша пісня, що не завжди доступно.

30.09.2015

Всіляко зручний онлайн кінотеатр для вашого андроїда, який дозволить дивитися фільми онлайн або викачувати їх в пам'ять свого пристрою і дивитися оффлайн без інтернету.

24.01.2015

Ця програма дозволить вам зануритися в світ екстриму і дивовижних історій спонсором яких стала відома компанія Red Bull, так що якщо хочете трохи адреналіну - ось воно!

29.03.2014

Що робити якщо набрид інстаграм? Ставити Socialcam! Майже в риму! Але якщо без жартів, то це додаток представляє собою цілком гідну заміну набридливому, так що всім соціальним особистостям рекомендується!

13.03.2014

Caustic 3 - це унікальне додаток для створення музики, натхнена такими інструментами як синтезатори і семплери, яка тепер стала доступною для всіх користувачів андроїда які цікавляться створенням музики!

12.02.2014

Додаток Stitcher Radio for Podcasts створено для тих користувачів андроїда які люблять слухати всілякі радіо-передачі. Не розлучайтеся з улюбленими жанрами радіо-передач і продовжуйте їх слухати постійно і з задоволенням завдяки цьому додатком!

11.02.2014

Напевно кожен знає, що для того щоб створити хороший відеоролик, скріплений з декількох фрагментів, потрібно витратити багато зусиль і часу. Але тепер, за допомогою нової програми для мобільних пристроїв під назвою Magisto, створення відеороликів стане справжнім задоволенням!

04.02.2014

SoundTracking - додаток, за допомогою якого ви завжди будете знати хто любить таку ж музику як і ви. За допомогою декількох елементарних натиснень по екрану вашого пристрою ви зможете миттєво визначати пісні, їх назву і виконавця.

23.01.2014

Додаток SoundCloud створено для власників андроїдів які жити не можуть без музики і строго націлені на її популяризацію серед своїх друзів, знайомих та інших користувачів інтернету.

15.01.2014

Relax Melodies: Sleep & Yoga - це додаток для планшетів і смартфонів з андроїд ОС, яке вже оцінили мільйони користувачів! Якщо вас мучить безсоння або вам набридло постійно шукати певну музику для ваших тренувань йогою і для масажу, то запропоноване вам додаток це саме те, що вам необхідно.

14.01.2014

Якщо ви завжди мріяли знати, що ж дійсно слухають в даний момент ваші друзі і знайомі, то вам просто необхідно встановити собі додаток Soundwave на ваш смартфон або планшет з ОС Андроїд. Додаток автоматично відстежує всі треки, які ви слухаєте в своїх плеєрах і додає їх у ваш профіль.

04.01.2014

Додаток Kindred Photo Books створено для тих хто любить своїх родичів і обожнює ділитися спогадами з фотоальбомів, розсилати всілякі запрошення листівки і займатися подібним творчістю. Додаток якраз допоможе вам реалізувати всі такі фантазії і приємно здивувати своїх родичів і друзів!

« Попередня
© 2011-2019 mob-core.com  |