Мультимедіа для андроїд

16.02.2016

Цей додаток в першу чергу направлено на меломанів, які не тільки люблять слухати музику, а й розуміти про що саме так чи інша пісня, що не завжди доступно.

13.03.2014

Caustic 3 - це унікальне додаток для створення музики, натхнена такими інструментами як синтезатори і семплери, яка тепер стала доступною для всіх користувачів андроїда які цікавляться створенням музики!

06.11.2013

MX Player - це мультимедійне додаток для планшетів і смартфонів, яке є одним з кращих відео-програвачів! В якості і перевазі цього плеєра вже переконалися більш 50.000.000 користувачів! Відмітна особливість даного відео-плеєра - це простота і зручність у використанні і чудова оптимізація для мобільних пристроїв.

22.09.2013

Video Player це один з найбільш якісних і кращих відеопрогравачів на андроиде на сьогоднішній день. Сенс цієї програми полягає у всіх тих аспектах які часто не беруть інші розробники - простота і функціональність, так необхідні деколи, тому що просте бажання подивитися відео не повинно виливатися в справжні пригоди.

25.08.2013

Додаток MyTunes Music Player Pro - це музичний програвач для вашого андроїда, який дозволить всебічно управляти всією наявною у вас музикою. Він може програвати музику безпосередньо зі свого пристрою, або записану в системах Google Play Music, Dropbox, Microsoft SkyDrive, або на вашому домашньому комп'ютері, так що тепер ви повні музикою і можливостями.

23.06.2013

Додаток 4shared Music це безкоштовний хостинг для вашої самої улюбленої музики, яким ви зможете скористатися з будь-якого місця, встановивши цю програму і маючи доступ в інтернет. Кожному новому користувачеві, зареєстрованому в цьому додатку дають 15 гігабайт дискового простору, на якому ви і будете розміщувати музику.

21.06.2013

Додаток AUPEO! Personal Radio це клієнт для онлайн радіо, що містить вільні радіостанції, можливість набирати свій плейлист і отримати відмінний досвід у цій сфері. Вливається в потік ваших улюблених виконавців, слухайте улюблені пісні і музику, які увірвуться в ваш андроїд абсолютно безкоштовно!

15.05.2013

Додаток VLC for Android це ні що інше як знаменитий крос-платформний мультимедійний плеєр, що дозволяє переглядати відео і прослуховувати музику. Він мав великий успіх на різних операційних системах, починаючи від Лінукса і закінчуючи лінійкою windows, але завдяки відкритому коду сьогодні він став доступний і для користувачів андроїдів!

28.12.2012

Програма Ringtone Slicer Beta це дуже зручний і функціональний музичний редактор, завдяки якому ви самостійно зможете створювати власні рингтони. Оновлення музику на дзвінку свого телефону, здивуєте друзів і насолоджуйтеся улюбленими уривками з пісень.

31.08.2012

Програма Ringtone Maker Pro створена спеціально для того щоб кожен власник андроїда зміг створювати свої власні рингтони безпосередньо на своєму пристрої. Крім простий нарізки музики є додаткові можливості для поліпшення результату.

05.08.2012

Програма Drums Droid realistic HD це повноцінний симулятор барабанної установки, з величезними можливостями, в реальних умовах про таке можна тільки мріяти. Основна фішка полягає в тому що 100% всього що у вас буде можна налаштувати і всіляко змінити.

09.06.2012

Програма Sensor music player це нове віяння серед плеєрів і програм у цілому, оцініть інновації і новий рівень зручності вже сьогодні. Принципово новий інтерфейс і управління - ось основні принципи цього додатка.

« Попередня
© 2011-2017 mob-core.com  |