Nintendo і DeNA Corp., тепер разом для андроїда!
0 (0)

Nintendo і DeNA Corp., тепер разом для андроїда!

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Maxx Mobile GenxDroid7 AX356

опис:

Без сумніву, Nintendo одна з найстаріших компаній ігрової індустрії, ви не повірите, але вони випускають гри з ... 1889! Досить складно це собі уявити якщо враховувати що перші комп'ютерні ігри з'явилися лише до кінця наступного століття, але все було дещо простіше, вони випускали звичайні гральні карти в особливому японському стилі. Не секрет що компанія була заснована і продовжує існувати в Японії, а всі ми знаємо як в цій країні шанують традиції і досвід минулих поколінь. Але саме традиції стали причиною відтискування Nintendo на другий план консолями Play Station і X-box і масою інших конкурентів.

Вся ігрова індустрія по зараз бере участь в безмежній гонці за технологіями - графіка, продуктивність, реалізм, ефекти ... але тільки не Nintendo, вони ще ті консерватори! Самі знаєте які зараз гри випускають, років 20 тому про таке можна було тільки мріяти, а Nintendo все ще випускає Маріо ... очевидно що хтось повинен це робити і це їх спадщину, їх гордість і в своїй ніші вони кращі, от тільки аудиторія фанатів старих ігор зменшується з кожним роком, а якщо врахувати що Nintendo випускає сучасні приставки - стає складно їх реалізувати, ну серйозно, хто купить приставку щоб грати в Маріо? Ясна річ коли фінанси не обмежені можна купити все приставки і грати в будь-які ігри за настроєм, але найчастіше перед геймпером стоїть серйозний вибір, який з очевидних причин падає на щось революційне і сучасне, таким чином консерватори залишаються в програші. А тепер подумаємо, де зараз найбільш популярні класичні гри? Вірно! На мобільних пристроях і на це є маса причин, так що в Nintendo було прийнято рішення закрити очі на частину своїх принципів і почати випускати ігри для мобільних платформ, зокрема Android і iOS, об'єднавшись в досить відомою компанією DeNA Corp.

Хто такі DeNA Corp.?
Чи не найвідоміший, але все ж примітний розробник ігор, ви можете знати їх по таким іграм як Godus, Blood Brothers, Transformers та іншим. В цілому - можу побажати успішної співпраці і продуктивності, якої всім так завжди не вистачає!

Чого в підсумку чекати?
Культура та ігри Nintendo виразно припадуть до місця на андроїд, так що вже цього року можна чекати хіт продажів - Картинг Маріо, можливо заточат Легенди Зельди і багато іншого, не менш цікавого, я в свою чергу, обов'язково буду розміщувати огляди їхньої спільної творчості на нашому сайті, так що стежте за новинами і обирайте найкраще!


Реклама

Nintendo і DeNA Corp., тепер разом для андроїда! для Maxx Mobile GenxDroid7 AX356

2015/03/20 09:22

Maxx Mobile GenxDroid7 AX356 версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: MediaTek MT6572M)
екран: 3.50", 320x480
Розміри: мм

Схожі:
© 2011-2019 mob-core.com  |