Final Fighter
3.7 (7)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Maxx Mobile GenxDroid7 AX356

опис:

Гра Final Fighter це файтинг для андроїда, який язик не повертається назвати клоном чого-небудь, навіть не дивлячись на велику кількість запозичень, які роблять гру тільки краще і більш впізнаваною, а ось якщо постаратися передати реальні враження, то тут ближче до того, що гра виглядає підсумкової складанням всього, що ми з вами могли зустрічати в цьому жанрі за останні роки.

Підготували гру в студії Ruby Peng та інших проектів за нею не помічено, що досить дивно, тому що якість і виконання натякають не тільки на високий рівень, а й на доступ мало не до ісходникам ранніх проектів, що прославилися на весь світ!


Якщо постаратися згадати саме класичні файтинг, то в голову приходять лише японські шедеври, такі як Street Fighter або Tekken, інший світ зміг додати в цю скарбничку Mortal Combat і може бути хтось згадає щось ще ... Проте, саме японські творіння займають лідируючі позиції в цьому своєрідному рейтингу. Дана гра з'явилася в Китаї, що лише говорить про те, що вони там вийшли на новий виток еволюції копіювання, тому що саме тут ви зможете побачити ту саму класику, яка колись так подобалася мільйонам, при цьому, все красиво, якісно і навіть різноманітно, розробники зробили цілих шість режимів гри, серед яких і тренування і кампанія і навіть можливість протистояти іншим гравцям ... Так чому б і ні? Це прекрасна гра!


Особливості Final Fighter:

  • Класика, яку відтворили з сучасними технологіями
  • Шість режимів гри, що дуже навіть круто
  • Відмінна графіка і анімація
  • Велика кількість бійців, які обов'язково вам нагадають улюблених персонажів
  • Ніякої реклами!

Недоліки гри:

  • Покупки є, від цього не позбутися, але хіба вас це турбує?

Підсумок: головною проблемою гри Final Fighter буде той факт, що всі її герої невідомі і швидше за все відомими і не стануть, однак, в даному випадку це взагалі не має значення, тому що ви будете захоплені чудовим геймплеєм.


Реклама

Final Fighter для Maxx Mobile GenxDroid7 AX356

Рейтинг:

(7)
3.73★ 74.67%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/08/19 07:41
Інші ігри для Maxx Mobile GenxDroid7 AX356

Maxx Mobile GenxDroid7 AX356

Maxx Mobile GenxDroid7 AX356 версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: MediaTek MT6572M)
екран: 3.50", 320x480
Розміри: мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |