Nuclear Submarine inc
2.9 (10)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Maxx Mobile GenxDroid7 AX356

опис:

Гра Nuclear Submarine inc це своєрідний симулятор ядерного підводного човна, яка не робить упор на візуальну складову, але більш ніж повністю компенсує просту графіку своїм цікавим і реалістичним змістом, так що якщо з якоїсь причини даний вид транспорту вам цікавий - ласкаво просимо на борт !

Підготував гру незалежний розробник на ім'я Ломакін Дмитро, проекти якого нам вже траплялися, що не дивно, таланту там не позичати. Найбільш популярною серією його ігор (яка і побувала на нашому сайті) можна назвати симулятор ядерної електростанції, називається серія ігор Nuclear inc, причому кожна з двох частин зібрала вже понад 500 тисяч завантажень, що дуже хороший результат для стороннього виробника. Сподіваємося, що і гра по підводний човен проявить себе і знайде своїх шанувальників.


Повертаючись до геймплею варто відзначити, що в порівнянні з минулою грою він став різноманітнішим, тому що крім ядерного реактора на підводному човні доведеться керувати і самої підводним човном, що досить складно. Крім цього, автор дуже детально попрацював над створенням основних її вузлів і можна сміливо сказати, що дана гра дасть вам дійсно цікавий і швидше за все корисний досвід.

Як завжди, гра розбита на деякі ситуації, які вам доведеться вирішувати, в нашому випадку це всілякі поломки, необхідність занурення, проблеми в скелястій місцевості і багато іншого, причому завжди потрібно пам'ятати, це ядерний підводний човен, а значить, неправильні дії можуть легко призвести до нової катастрофи ...


Особливості гри:

  • Детально пророблена підводний човен і її вузли
  • Більше десятка поліпшень
  • Варіант із зануренням теж опрацьовано досконально
  • Гра переведена на 4 мови

Недоліки гри:

  • Трохи реклами і покупки, але варто відзначити, що будь-яка покупка позбавить вас від реклами, так що це дуже вигідна пропозиція.

Підсумок: гра Nuclear Submarine inc це не тільки хороший симулятор, але і цікаве продовження серії незвичайних ігор, які повинен перевірити для себе практично кожен.


Реклама

завантажити Nuclear Submarine inc 2.0 для Maxx Mobile GenxDroid7 AX356

Нове в цій версії
Some bugs are fixed
Загальна інформація
версія 2.0 (118)
дата завантаження 2020-05-29 14:48
Розмір 52.96 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

SET_ALARM

SET_ALARM

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(10)
2.93★ 58.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/08/11 09:06
Інші ігри для Maxx Mobile GenxDroid7 AX356

Maxx Mobile GenxDroid7 AX356

Maxx Mobile GenxDroid7 AX356 версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: MediaTek MT6572M)
екран: 3.50", 320x480
Розміри: мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |