Rocket Carz Racing Never Stop
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Maxx Mobile GenxDroid7 AX356

опис:

Гра Rocket Carz Racing Never Stop це гонки для андроїда в яких ви будете керувати класичними автомобілями, у яких зняли колеса і поставили на них реактивний двигун, так що, футуристичний світ майбутнього обов'язково порадує вас високими швидкостями і захоплюючим геймплеєм!

Підготували гру в студії OKIGAMES, яка обіцяла запустити цілу серію ігор з формату Rocket Carz Racing, але почати вирішила саме з цієї частини, яку можна сміливо прирівняти до гоночному Ранера. Є у них ще гра Rocket Carz Racing VR, але як ви розумієте, це для окулярів віртуальної реальності, що поки не дуже популярно, проте, показує нам майстерність і серйозний настрій студії, так що, будемо чекати нових цікавих проектів!


Як ви вже зрозуміли, нас чекає черговий ранер, але насправді, сприймається гра значно ширший, то тут, то там можна знайти натяки на продовження серії та інші моменти, на майбутнє. Автомобілі в грі будуть чекати вас теж цікаві, тому що це гарна класика з золотого століття, ось тільки коліс не буде, але в цілому, плавність ходу на реактивних двигунах прекрасна, крім цього, ви отримуєте прекрасну графіку, відмінну фізику і зручне управління, завдяки чому можна довго розсікати по шосе, намагаючись побити черговий рекорд. До речі, гальмувати і розганятися ви можете самостійно, так що, від Ранера гра запозичила тільки нескінченне шосе, все інше нагадує справжні гонки, які ми і будемо чекати в наступних іграх серії.


Особливості гри:

  • Відмінна графіка і пророблений світ
  • Хороша анімація і плавне управління
  • Машини можна збирати, створюючи щось унікальне
  • Є таблиці з лідерами, рекордами, досягненнями
  • Розвивайте реактивний двигун і нехай ваша машина стане найшвидшою

Недоліки гри:

  • В цілому, типові проблеми - реклама і покупки, але це необхідно, так як на такі частини розробникам потрібні гроші

Підсумок: гра Rocket Carz Racing Never Stop це прекрасні гонки для андроїда, які запропонують не тільки прекрасну технічну складову, але і красиве оформлення з масою цікавих можливостей. Рекомендуємо.


Реклама

завантажити Rocket Carz Racing Never Stop 1.02 для Maxx Mobile GenxDroid7 AX356

Нове в цій версії
- Added gamepad support
- Added alternative button control
- Add new languages: Chinese, Portuguese, Polish
- Optimized performance
- Changed some graphic elements
- Fixed some minor bugs
Загальна інформація
версія 1.02 (12)
дата завантаження 2018-05-11 18:45
Розмір 91.48 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

Усі додатки OKIGAMES на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/05/27 09:53
Інші ігри для Maxx Mobile GenxDroid7 AX356

Maxx Mobile GenxDroid7 AX356

Maxx Mobile GenxDroid7 AX356 версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: MediaTek MT6572M)
екран: 3.50", 320x480
Розміри: мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |