Kitty Jump
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Maxx Mobile GenxDroid7 AX356

опис:

Гра Kitty Jump це казуальна аркада для андроїда, головним героєм якої стане милий кошеня, який вирішив розважитися, а ви йому будете допомагати, невже ви думали що буде якось інакше?

Підготували гру в студії Tap Tap Games - Huuuge, на рахунку якої вже досить багато інших аркад і тайм-кілерів, так що, свою справу вони знають! Ось правда хітів з великою кількістю завантажень знайти не вийшло, є підозри, що і ця гра залишиться трохи недооціненою, але в цілому, враховуючи її формат і зростаючу популярність, є всі шанси зробити її локальним хітом.


Геймплей, якщо чесно, трохи розчарував, як мінімум з тієї причини, що він дуже однотипний. Гра позиціонується як «скакалки», що в загальному-то вірно, особливо якщо враховувати, що рухатися нам доведеться виключно вгору, але при всьому при цьому, розробники не змогли в повній мірі реалізувати хорошу графіку і анімацію, яких у гри не відняти. Проте, з разу в раз, знову і знову, все що доведеться вам робити - допомагати кошеняті стрибати з коробки в коробку і так поки вам не набридне або поки ви не промахнетеся, що зробити досить складно. У якийсь момент почнуть з'являтися перешкоди, без цього не обійтися, однак, якщо враховувати що поспішати тут не потрібно, то можна сидіти і спокійно цілитися, не поспішаючи і не роблячи нічого понад свої сили. Можливо когось підстьобне таблиця з лідерами, де можуть виявитися і ваші друзі, але по суті, це єдине чим гра чіпляє ... а можна було зробити набагато веселіше і цікавіше!


Особливості гри:

  • просте управління
  • Зрозумілий, казуальний геймплей
  • Хороша графіка і анімація
  • Милий головний герой
  • У грі немає ніяких покупок

Недоліки гри:

  • Реклама є, відключити не вийде
  • Досить нудний геймплей

Підсумок: гру Kitty Jump можна було зробити набагато цікавіше, досить збільшити складність і як зазвичай, зробити більше труднощів на шляху, але ні, цього не зроблено. Однак, прості ігри адже теж хтось любить, чи не так?


Реклама

завантажити Kitty Jump 1.4.5 для Maxx Mobile GenxDroid7 AX356

Нове в цій версії
Hey Guys,

This update for Kitty Jump is just a few minor fixes to make the game even more enjoyable!

Have fun and tap away!
Загальна інформація
версія 1.4.5 (41)
дата завантаження 2018-10-05 16:07
Розмір 28.15 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
0.5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/05/12 09:32
Інші ігри для Maxx Mobile GenxDroid7 AX356

Maxx Mobile GenxDroid7 AX356

Maxx Mobile GenxDroid7 AX356 версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: MediaTek MT6572M)
екран: 3.50", 320x480
Розміри: мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |