Let's Worm
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Maxx Mobile GenxDroid7 AX356

опис:

Гра Let's Worm це досить хардкорних аркада, сюжет якої побудований за класичною схемою, що нагадує більшість платформер минулих років, коли кохану головного героя хтось викрав, а наше завдання - допомогти йому повернути її, само собою, пройшовши складний і довгий шлях до успіху. У нашому випадку наш герой - земляний черв'як, а його подругу викрав злий кріт, по слідах якого ми і вирушимо.

Підготували гру в студії Stegobubbles, для якої по всій видимості це перша гра на андроїд, так що, кількість її завантажень поки дуже мало, але, все може змінитися в будь-який момент, що залежить і від нас в тому числі.


Геймплей реалізований в класичному стилі з великими пікселями, так що, вас чекають досить прості форми, тут же варто відзначити, що наш герой і сам по собі виглядає як черв'як, в прямому сенсі слова! Це така рожева смужка на кілька пікселів, яка по суті не може стрибати, може тільки повзти вперед, повільно, але впевнено, тому що кожен крок будемо контролювати саме ми.

На щастя, гра розбита на рівні, так що, нам буде зручно фіксувати свій прогрес, а з огляду на що від рівня до рівня складність зростатиме, то і проходити рівні буде все складніше і складніше, так що, нехай вас не бентежить відносно невелика їх кількість , займе весь цей процес вас на тривалий час, а в результаті у вас буде закінчена історія і пройдена гра, досить рідкісне задоволення в наш час, чи не так?


Особливості гри:

  • Гра дуже складна, однак, розробники запевняють, що їх тестер зміг її пройти
  • Якщо і ви зможете її пройти, то в кінці вас чекає цікавий мультик
  • З причини високої складності геймплей можна сміливо назвати тривалим
  • просте управління
  • класичне оформлення

Недоліки гри:

  • Є реклама і трохи покупок всередині гри

Підсумок: гра Let's Worm з тієї невеликої аудиторії проектів, які не бояться труднощів і того ж чекають і від гравців, які ризикнуть кинути виклик ситуації, яка сміливо може претендувати на звання однієї з найскладніших серед представлених на Google Play ...


Реклама

завантажити Let's Worm 1.2.1 для Maxx Mobile GenxDroid7 AX356

Нове в цій версії
* Fixed minor bugs
Загальна інформація
версія 1.2.1 (8)
дата завантаження 2018-06-25 14:21
Розмір 49.9 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BILLING

BILLING

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Stegobubbles на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/04/25 07:51
Інші ігри для Maxx Mobile GenxDroid7 AX356

Maxx Mobile GenxDroid7 AX356

Maxx Mobile GenxDroid7 AX356 версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: MediaTek MT6572M)
екран: 3.50", 320x480
Розміри: мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |