Talking Tom Camp
4.5 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Maxx Mobile GenxDroid7 AX356

опис:

Не так давно на нашому сайті був огляд другої частини тропічних пригод Тома на аквабайках і промайнула думка, що Том бере участь в самих різних жанрах, крім, мабуть, стратегій і ось, знайшлася і стратегія! Тому що гра Talking Tom Camp це саме стратегія, яка ще отримала альтернативну назву «Водна битва», тому що тут вам належить узяти в руки водні пістолети і відправитися в таке ось своєрідне бій!

Підготували гру все ще в студії Outfit7, яка міцно тримається за цю франшизу, навіть не дивлячись на падаючу популярність, ця гра легко змогла перевалити за поріг в 5 мільйонів завантажень, що досить непогано, але не так круто як з минулими проектами ...


Логічно припустити, що в даній ситуації учасниками стратегії будуть коти, так як мова все ж про них, а ось Тома тут до речі і не буде, в явному вигляді, само собою він буде давати корисні поради, нагадую скріпку з програми Word, але в цілому , ви просто будете керувати котами, які розбилися на команди і тепер атакують один одного по черзі. Хтось буде озброюватися водяними гарматами, а хтось забиратися на вишки і оборонятися, кидаючись кульками з водою, що в загальному-то нагадує класичні викладки з жанру Tower Defense, але так як гра для дітей, то ніякого насильства, звичайна і безпечна вода! Сподіваюся, ніхто з гравців не додумається кидатися бомбами з дахів будинків свого міста ... До речі, ще гра дуже сильно нагадує горезвісний Clash of Clans і йому подібні ігри, тут вже нікуди не дітися, так що, звикайте;)


Особливості гри:

  • Будуйте свій табір і займайтеся його обороною
  • Плануйте атаки і відступ
  • Багато зброї та іншої екіпіровки
  • Прокачивайте свій рівень, щоб засвітитися в рейтингах
  • Повноцінний онлайн з іншими гравцями

Недоліки гри:

  • Реклами дуже багато, на жаль
  • Без інтернету гра не працює, при цьому, бачить вона його чомусь не завжди
  • солідний Донат

Підсумок: в принципі, гра Talking Tom Camp це рівно те, що можна було очікувати від подібного розробника - все грамотно, красиво, насичено і набито рекламою, покупками і іншими подібними фішками ...


Реклама

завантажити Talking Tom Camp 1.5.48.369 для Maxx Mobile GenxDroid7 AX356

Загальна інформація
версія 1.5.48.369 (21)
дата завантаження 2018-06-10 22:52
Розмір 74.53 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/04/12 07:27
Інші ігри для Maxx Mobile GenxDroid7 AX356

Maxx Mobile GenxDroid7 AX356

Maxx Mobile GenxDroid7 AX356 версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: MediaTek MT6572M)
екран: 3.50", 320x480
Розміри: мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |