Talking Tom Camp
4.5 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Maxx Mobile GenxDroid7 AX356

опис:

Не так давно на нашому сайті був огляд другої частини тропічних пригод Тома на аквабайках і промайнула думка, що Том бере участь в самих різних жанрах, крім, мабуть, стратегій і ось, знайшлася і стратегія! Тому що гра Talking Tom Camp це саме стратегія, яка ще отримала альтернативну назву «Водна битва», тому що тут вам належить узяти в руки водні пістолети і відправитися в таке ось своєрідне бій!

Підготували гру все ще в студії Outfit7, яка міцно тримається за цю франшизу, навіть не дивлячись на падаючу популярність, ця гра легко змогла перевалити за поріг в 5 мільйонів завантажень, що досить непогано, але не так круто як з минулими проектами ...


Логічно припустити, що в даній ситуації учасниками стратегії будуть коти, так як мова все ж про них, а ось Тома тут до речі і не буде, в явному вигляді, само собою він буде давати корисні поради, нагадую скріпку з програми Word, але в цілому , ви просто будете керувати котами, які розбилися на команди і тепер атакують один одного по черзі. Хтось буде озброюватися водяними гарматами, а хтось забиратися на вишки і оборонятися, кидаючись кульками з водою, що в загальному-то нагадує класичні викладки з жанру Tower Defense, але так як гра для дітей, то ніякого насильства, звичайна і безпечна вода! Сподіваюся, ніхто з гравців не додумається кидатися бомбами з дахів будинків свого міста ... До речі, ще гра дуже сильно нагадує горезвісний Clash of Clans і йому подібні ігри, тут вже нікуди не дітися, так що, звикайте;)


Особливості гри:

  • Будуйте свій табір і займайтеся його обороною
  • Плануйте атаки і відступ
  • Багато зброї та іншої екіпіровки
  • Прокачивайте свій рівень, щоб засвітитися в рейтингах
  • Повноцінний онлайн з іншими гравцями

Недоліки гри:

  • Реклами дуже багато, на жаль
  • Без інтернету гра не працює, при цьому, бачить вона його чомусь не завжди
  • солідний Донат

Підсумок: в принципі, гра Talking Tom Camp це рівно те, що можна було очікувати від подібного розробника - все грамотно, красиво, насичено і набито рекламою, покупками і іншими подібними фішками ...


Реклама

завантажити Talking Tom Camp 1.8.14 для Maxx Mobile GenxDroid7 AX356

Нове в цій версії
Bug fixes and minor gameplay improvements.
Загальна інформація
версія 1.8.14 (32)
дата завантаження 2020-03-02 00:30
Розмір 82.77 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/04/12 07:27
Інші ігри для Maxx Mobile GenxDroid7 AX356

Maxx Mobile GenxDroid7 AX356

Maxx Mobile GenxDroid7 AX356 версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: MediaTek MT6572M)
екран: 3.50", 320x480
Розміри: мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |