QR і штрих код сканер
3.7 (27)

QR і штрих код сканер

Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG X400

опис:

Практично в кожному пристрої з андроидом яке зараз можна купити на ринку так чи інакше вже є вбудований додаток для сканування QR-кодів, але чи може воно зробити все що вам потрібно? У більшості випадків якщо ви дійсно користуєтеся таким додатком то вже давно поміняли його на більш зручне або більш функціональне, так що додаток QR і штрих код сканер створене як хороший претендент на вибір альтернативного сканера!

Подібні додаток досить прості, тому від них і не потрібно широкого функціоналу і проблем з використанням, в даному випадку все так і є. Користуватися додатком зможе і дитина, але це не віднімає у нього основні можливості - сканувати QR-коди і штрих-коди. Але, завжди є «але» завдяки якому кожне з таких додатків стає унікальним і знаходить своїх шанувальників. У даному випадку крім базового сканування додаток може запропонувати вам ще дві корисні можливості - можливість зберігати все що ви відсканували і можливість поділитися тим що ви відсканували, докладніше - далі.

QR і штрих код сканер і його можливості:

  • зберігання всього що ви відсканували


Кожен QR або штрих-код який ви відсканували заноситься в пам'ять вашого андроїда і йому автоматично присвоюється ім'я, яке відображає перші 10 символів його змісту (назву можна поміняти на ваш розсуд). Тому в одній із закладок ви зможете знайти збережені коди і їх назви, тому при необхідності завжди можна згадати ту чи іншу інформацію.

  • можливість поділити кодом


У програму вбудована можливість відправити код який ви відсканували вашому другу чи знайомому в таких соціальних мережах як Вконтакте, Facebook, Twitter, Google+ або на електронну пошту потрібної людини. Функція досить корисна якщо вас часто доводиться сканувати щось цікаве.


Крім уже описаного в програмі є закладка з контактами розробників, які завжди готові обговорити ваші пропозиції або відреагувати на будь-які проблеми виникли у вас при використанні програми.


Реклама

завантажити QR і штрих код сканер 1.02 для LG X400

Нове в цій версії
v.3
1. Added new application to list "Our apps"
Загальна інформація
версія 1.02 (3)
дата завантаження 2014-11-07 15:08
Розмір 3.41 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура -
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2014-11-07 14:54:04
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

контролювати світловий сигнал

Дозволяє програмі контролювати світловий сигнал.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(27)
3.75★ 74.93%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2014/02/03 12:11
Інші програми для LG X400

LG X400

LG X400 версія: Android 7.0 (Nougat)
процесор: MediaTek MT6750)
екран: 5.30", 720x1280
Розміри: 148.70 x 75.30 x 7.80 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |