Angry Birds Go!
4 (600)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG X400

опис:

Ваші пригоди почнуться на спеціальному, так званому Свинському острові, який готовий запропонувати вам величезну кількість швидкісних трас, на яких ви зможете випробувати неповторне задоволення від швидкості, адреналіну і небезпечних моментів, у спробах взяти лідерство в цій гонці між птахами і свинями. Кожна траса являє собою своєрідний спуск з великим числом поворотів і всіляких вигинів, які вам і належить долати з рівня в рівень. Але щоб гра не здалася вам нудною, на кожному рівні вас чекають небезпеки, бридкі противники які обов'язково будуть таранити вас і всіляко заважати вам, застосовувати спеціальні супер-здібності і маса інших ситуацій! Якщо ви їдете першим, будь-яка вдало проведена противником підставі може відкинути вас в самий кінець, так що дотримуйтесь граничну обережність!Так само варто відзначити що це перший раз, коли на екрані свого андроїда ви зможете побачити гру Angry Birds в тривимірній реалізації! Майбутнє настало, що тут ще можна сказати ;) Сподіваюся що таке зображення звичних героїв сподобається вам і розробник зможе розвиватися і далі! Втім що говорити, за першу добу гру встановило більше мільйона користувачів, а це ж тільки початок!


Особливості гри Angry Birds Go!:

  • Унікальний тривимірний світ
  • Кожен герой має свої спеціальні можливості
  • Гра для справжніх каскадерів!
  • Велика кількість різноманітних режимів гри
  • Можливість покращувати свій транспортний засіб
  • Далі буде!

Увага! Гра містить КЕШ, шлях: sdcard / Android / obb


Реклама

завантажити Angry Birds Go! 2.9.1 для LG X400

Нове в цій версії
We've fixed a few small issues in the game to make everything even faster, smoother and better!
Загальна інформація
версія 2.9.1 (29100)
дата завантаження 2019-01-04 21:12
Розмір 82.63 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

SYSTEM_UI_VISIBILITY_EXTENSIONS

SYSTEM_UI_VISIBILITY_EXTENSIONS

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Розмір 118.85 MB
дата завантаження 2013-12-14 19:50

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(600)
4.02★ 80.32%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2013/12/15 07:47
Інші ігри для LG X400

LG X400

LG X400 версія: Android 7.0 (Nougat)
процесор: MediaTek MT6750)
екран: 5.30", 720x1280
Розміри: 148.70 x 75.30 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |