Subway Simulator 3D
3.7 (380)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG X400

опис:

Якщо ж говорити більш детально, то гра представляє собою гонки на поїздах в метро, ​​мабуть тому що багато хто там бували і відчувають деякий нездоровий інтерес до цього виду транспорту, може тому що гонки на чомусь іншому вже є у великій кількості, що передбачає високу конкуренцію, може просто розробники дуже люблять метро, ​​але це не так важливо, важливіше що гра обов'язково вам сподобається! Тільки тут ви зможете відчути себе справжнім машиністом, оцінити швидкість з якою склад буде пролітати повз станцій і, можливо, перейнятися духом цього виду транспорту.

Так само, через високі швидкостей і складних завдань вам доведеться працювати на знос, тренуючи свою реакцію, уважність і вміння приймати правильне рішення в стислі терміни. До речі саме ця гра, яка позиціонується як дитяча вважається однією з найбільш реалістичних серед своєї аудиторії, а реалізм в іграх не проходить непоміченим, так що не втрачайте можливість оцінити його.

Особливості гри Subway Simulator 3D:

  • гра має дуже простим і зручним управлінням, що важливо при високих ставках і швидкостях
  • графіка заслуговує окремої розмови, але якщо коротко - це чудовий 3D світ у форматі HD!
  • вас приємно здивує вид з кабіни поїзда, перед вами відкриється темний тунель, проносячись по якому багато всього різного може прийти в голову


Так що вмикайте режим супер-гонщика і атакуйте рейки, перевіряючи на міцність поїзд, свої нерви і технічні особливості метрополітену.


Реклама

завантажити Subway Simulator 3D 138-RELEASE для LG X400

Загальна інформація
версія 138-RELEASE (138)
дата завантаження 2015-06-16 16:18
Розмір 38.92 MB
Український немає
вимоги
андроїд 3.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

записувати аудіо

записувати аудіо

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(380)
3.75★ 74.96%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2013/10/16 15:06
Інші ігри для LG X400

LG X400

LG X400 версія: Android 7.0 (Nougat)
процесор: MediaTek MT6750)
екран: 5.30", 720x1280
Розміри: 148.70 x 75.30 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |