Gravity tetris 3D
2.2 (48)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG X400

опис:

Сама гра тетріс має дуже цікаву історію, починаючи з того що з'явилася вони саме в СРСР, а не десь в Японії як многая інша класика, на комп'ютер її вперше переклав школяр у віці 16 років ... який до речі згодом працював одним з інженерів в Google, завдяки якому ви тримаєте в руках свій андроїд, так що можна сказати що тетріс і андроїд мають віддалену, але все ж родинний зв'язок! Ще в ті ранні роки права на гру намагалися продати корпорації Microsoft, але угода не відбулася, що, швидше за все, вирішило долю цієї знаменитої гри! Кілька років тому з гугл маркету на вимогу правовласників намагалися вилучити всі версії тетріса і навіть його клони, кількість яких сумарно перевалювало за три десятки, але явних результатів це не принесло, бо авторське право не захищає ігровий процес, посилаючись лише на назву, але хто знає що буде завтра? Можливо це остання «нелегальна» версія? Поживемо - побачимо ;)

Так чи інакше варто сказати про цю гру, не дивлячись на те що як і колись вам потрібно підганяти фігурки найкращим чином, все ж ігровий процес більшою мірою впирається у фізику і вашу можливість відчувати гравітацію, яка реалізована тут дуже навіть прийнятно. Вже з перших хвилин гри ви зрозумієте що вам не тільки треба з'єднувати фігурки одного кольору, а й активно думати над тим як може впасти наступна, тому що без усвідомлення цього успіх малоймовірний.

Особливості гри Gravity tetris 3D:

  • три рівні складності - легкий, помірний і дуже складний
  • яскрава і гарна графіка насичена соковитими кольорами
  • відмінний звук і саундтрек
  • таблиця з рекордами яка буде підстьобувати вас щоразу

Реклама

завантажити Gravity tetris 3D 1.0 для LG X400

Загальна інформація
версія 1.0 (1)
дата завантаження 2013-10-09 12:27
Розмір 6.54 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.2+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (1)
Symantec → WS.Reputation.1

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2014-09-27 10:30:30
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(48)
2.22★ 44.4%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2013/10/10 06:26
Інші ігри для LG X400

LG X400

LG X400 версія: Android 7.0 (Nougat)
процесор: MediaTek MT6750)
екран: 5.30", 720x1280
Розміри: 148.70 x 75.30 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |