iShuffle Bowling 2
3.9 (422)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG X400

опис:

Тепер вам не потрібно катати кулі по слизькій доріжці, все трохи інакше, тепер ви будете стріляти в кеглі хокейної шайбою з потужної рогатки! Звучить це трохи дивно, але це справжня насолода і нескінченне задоволення! Вас чекає маса різноманітних рівнів, кожен з яких має свою методику проходження, але не переживайте, ви впораєтеся. Так само гра примітна гарною графікою, відточеною фізикою, всі ваші результати потрапляють у таблиці рекордів у режимі реального часу, так само вас чекає просте управління і багато складних завдань.


Реклама

завантажити iShuffle Bowling 2 1.6.7 для LG X400

Загальна інформація
версія 1.6.7 (13)
дата завантаження 2018-04-13 05:50
Розмір 23.1 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

BILLING

BILLING

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(422)
3.88★ 77.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2013/06/27 09:56
Інші ігри для LG X400

LG X400

LG X400 версія: Android 7.0 (Nougat)
процесор: MediaTek MT6750)
екран: 5.30", 720x1280
Розміри: 148.70 x 75.30 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |