live blackjack 21
3.7 (51)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG X400

опис:

Правила в ній прості: вам потрібно збирати карти і вважати загальну кількість набраних балів. Але потрібно стежити потім, щоб сума ваших очок не перевищила кордон в 21, інакше буде перебір і програш. Незважаючи на легкість, ця гра дуже цікава і в онлайн версії їй свої хитрощі і стратегії. Додаток Live Black Jack 21 одне з найвдаліших. У ньому поєднуються хороша графіка і простота навігації. Можна вибрати режим гри проти штучного інтелекту, прив'язати гру до Facebook і запрошувати своїх друзів або ж битися з суперником з будь-якої точки планети. Єдиний мінус додатки воно виконано англійською мовою, але з огляду на простоту і повторюваність дій, вже після кількох турів у вас не виникне проблем з мовним бар'єром, до того ж, управління грою практично інтуїтивне. У Black Jack 21 за щоденне відвідування вам будуть даватися бонуси у вигляді безкоштовних фішок, на які можна грати. В цілому дуже легко, просто і цікаво. Завантажити додаток можна безкоштовно з GooglePlay.


завантажити live blackjack 21 8.0.8 для LG X400

Загальна інформація
версія 8.0.8 (348)
дата завантаження 2020-04-17 08:34
Розмір 10.24 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

Усі додатки Funstage на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(51)
3.68★ 73.69%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2013/04/12 10:50
Інші ігри для LG X400

LG X400

LG X400 версія: Android 7.0 (Nougat)
процесор: MediaTek MT6750)
екран: 5.30", 720x1280
Розміри: 148.70 x 75.30 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |