Real Boxing
3.9 (1723)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG X400

опис:

Як і багато інших ігор орієнтовані на процесори Tegra 3 ця не стала винятком, вразивши нас своєю чудовою графікою і плавним геймплеєм, привносячи у ваше життя реальні відчуття поєдинку. Крім цього ви здивуєтеся разючою деталізації кожного гравця і реалістичності їх рухів, вони як живі! Бійки вже давно втекли вперед по еволюційних сходах, так що ви зможете повністю налаштувати свого бійця, зробити йому татуювання, вибрати колір шкіри і так далі, ви зможете тренувати його у вбудованих міні-іграх щоб успішно завершити кар'єру, що складається з більш ніж 30 боїв за 3 пояса чемпіона з 20 супротивниками.
Шлях для кешу: sdcard / Android / obb

Реклама

завантажити Real Boxing 2.4.3 для LG X400

Нове в цій версії
The ultimate boxing experience for mobile: 6 years going, still standing, still fighting and punching stronger than ever. We’ve optimized REAL BOXING™ so your strikes will now be smoother and faster. It’s like days of training with a punching bag, except you can get it all just by pressing the “update” button. So let’s get back in the ring!
Загальна інформація
версія 2.4.3 (310090)
дата завантаження 2019-02-26 14:20
Розмір 15.96 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

отримувати доступ до налаштувань Bluetooth

Дозволяє програмі налаштовувати локальний пристрій із Bluetooth, а також знаходити віддалені пристрої та створювати пару.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1723)
3.91★ 78.2%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2013/03/14 08:53
Інші ігри для LG X400

LG X400

LG X400 версія: Android 7.0 (Nougat)
процесор: MediaTek MT6750)
екран: 5.30", 720x1280
Розміри: 148.70 x 75.30 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |