Remember
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Remember: A Horror Adventure Puzzle Game - це пригодницький фільм жахів, в якому потрібно з'ясувати причини потрапляння персонажа в морг і подальшого його пробудження.

Герой прокинувся і відразу злякався: обстановка моргу не віщує позитивних подій. Тут хочеться згадати про все, що відбувалося раніше, але пам'ять повністю стерта, спроби встановити власну особистість провалилися. Залишається тільки досліджувати численні приміщення будівлі і розбиратися по ходу ситуації. Кожна кімната має на увазі виконання певного спектру завдань. Приготуйтеся використовувати логіку і кмітливість, не забувайте про спритності пальців і швидкості прийняття рішень.

Монотонні кольору і сталість жахливої ​​атмосфери в схожих проектах може викликати звикання у гравця. Через певний час страх зникає. Тут часта зміна контрастів виключає звикання до тла. Іноді кімнати здаються умиротворення, спокійна музика і проста обстановка викликають бажання розслабитися і зробити чергове завдання без найменшого напруження. Але помилка або незначна помилка миттєво змінюють атмосферу. Прискорене дихання підопічного, темні зображення з кривавими плямами і різка зміна музики змушують боятися, постійно оглядатися. У такі моменти легко забути про головоломці, при вирішенні якої ситуація кардинально змінилася.

Відмінні риси похмурої головоломки:

  • амнезія персонажа, класика жанру;
  • огляд темних і страшних приміщень;
  • дрібні підказки, зачіпки;
  • пошук відповідей на головні питання;
  • суміш страху і цікавості.

У геймплеї передбачено багато підказок, щоб в моменти паніки допомогти герою вийти з глухого кута. Тривимірне графічне оформлення і чудове звуковий супровід створюють необхідні образи в свідомості гравця. У морзі є чисті світлі кімнати без трупів і крові, але похмурого значно більше. Потрібно розібратися, навіщо персонаж опинився в настільки неприємному місці, як звідси вибратися і що за місію потрібно виконати заради виживання серед небіжчиків. Більше сотні завдань гарантують гостроту відчуттів!


Реклама

завантажити Remember 76.1 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Bug Fixes
Загальна інформація
версія 76.1 (76)
дата завантаження 2019-12-17 19:22
Розмір 105.11 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки inDgenious на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/06 10:12
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |