Game of Survival
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Game of Survival - це стратегічна вижівалка, в якій доведеться битися з зомбі і обережно поводитися з людьми, які втрачають адекватність в екстремальних умовах.

Зомбі-апокаліпсис змушує постійно думати про виживання, виносить комфорт і приємне проведення часу на другий план. За допомогою гравця персонаж шукає різноманітні ресурси, щоб мати можливість приготувати їжу, захиститися зброєю від нечисті, скористатися ліками при погіршенні стану здоров'я. Якість умов життя безпосередньо залежить від прикладених зусиль. Навіть після занурення світу в хаос можна отримати електрику, зібрати гідні запаси провіанту, отримати все необхідне для існування.

Регулярні вторгнення ходячих мерців не дають розслабитися, битви з ними забирають багато сил, але це не єдині противники. У процесі вивчення околиць і пошуку потрібних елементів можна наштовхнутися на інших вижили, ділитися з ними своїми ресурсами. Сподіватися на відповідні добрі дії виходить не завжди. Частина представників людської раси стали надмірно агресивними за-за напруженої обстановки Негативні емоції і страх перед смертю змушують їх порушувати будь-які моральні принципи, красти чужі запаси і навіть вбивати. Тому з людьми доводиться бути обережним, з одними дружити безпечно, з іншими доведеться воювати жорсткіше, ніж з зомбованими істотами.

Відмінні риси гри Game of Survival:

  • боротьба з ходячими мерцями;
  • взаємодія з агресивними вижили;
  • пошук зброї та ресурсів;
  • зведення укриттів і пасток;
  • створення інфраструктури в своєму таборі.

Стратегія радує захоплюючим сюжетом, многозадачностью, своєчасними підказками від помічників. Від виду знайдених ресурсів і способу їх застосування залежить розвиток історії. Можна приділяти час глобальним цілям і займатися порятунком людства, або акцентувати увагу тільки на своїй зоні проживання і її облаштуванні. Битви з зомбі і недружелюбно налаштованими людьми в обох випадках будуть частими і небезпечними. Мотиваційна закадровий мелодія допоможе зберегти потрібний настрій. Неймовірні пригоди гарантовані всім, хто опиниться в епіцентрі хаосу!


Реклама

завантажити Game of Survival 1.1.4 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
1. Fixed the bug of looping sound effect in Food Farms.
2. Fixed a bug that prevented jumping to Food Farm and pond even when they were in cleared area.
3. Fixed a number of smaller bugs.
Загальна інформація
версія 1.1.4 (10238)
дата завантаження 2019-12-22 12:41
Розмір 90.87 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

Усі додатки Elex на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/30 12:42
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |