City Fighter vs Street Gang
5 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра City Fighter vs Street Gang - це прикольний файтинг, в якому потрібно звільняти вулиці від хуліганів, пробувати різні стилі боротьби, битися з гангстерами, мафіозі і їх босами.

За легендою основним заняттям персонажа є зниження злочинності в районах міста, послідовне звільнення вулиць від наглеющего бандитських угруповань. У цієї людини була одна слабкість - апельсинові соки, ними постійно був забитий холодильник. Одного разу соки пропали, розслідування показало, що якась вулична банда вкрала напої у людей для свого боса. Тепер розлючений герой ходить по вулицях і безжально вбиває бандитів в рукопашному бою.

Гравець вибирає зовнішність персонажа, проходить невелику практику по управлінню бійцем, а після починається прогулянка по одному з доступних районів. Герої вже стали майстрами спорту, кожен у своєму виді бойових мистецтв, стиль поведінки під час битви індивідуальний, визначитеся хто більше підходить вам.

Справа внизу на екрані є кнопки для ударів руками / ногами, стрибків, блокування (для захисту від нападника). Комбінації дій дозволяють брати участь в бійках, при грамотній тактиці навіть перемагати. При знищенні кожного хулігана на асфальті з'являються апельсини, буквально вибиті фанатом помаранчевих соків. Цитрусові потрібно швидко зібрати і лише після продовжити шлях. Саме кількість фруктів враховується при завершенні рівня. Їх можна міняти на апгрейди, отримувати додаткове спорядження, збільшувати силу удару, інші параметри.

Відмінні риси гри City Fighter vs Street Gang:

  • вибір персонажа;
  • необхідність практики в умінні битися;
  • виконання трюків;
  • апельсини в якості бонусів;
  • очистка вулиць від бандитів.

Стилістичне оформлення викликає легку ностальгію за давніми файтингам, простий сценарій дозволяє повністю сконцентруватися на цілі. Іноді доводиться боротися з кількома противниками одночасно, якщо другий з'явився до того, як вдалося нокаутувати першого. Убитий антагоніст безслідно зникає з дороги, залишаючи після себе тільки розсипані апельсини. Висока динаміка подій і вражаючу кількість можливих поліпшень змушують надовго втягнутися в гру. Необхідно знищити бандитів і добийтеся апельсинової справедливості!


Реклама

завантажити City Fighter vs Street Gang 2.0.9 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
A brand new mode is here: HERO MODE!

And as usual:
- Performance improvements
- Minor bug fixes

Thank you for playing the game
Enjoy!
Загальна інформація
версія 2.0.9 (46)
дата завантаження 2019-12-22 12:43
Розмір 59.51 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/21 12:43
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |