Call me a Legend
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Call me a Legend - це незвичайний рольової проект, в якому доведеться спільно з колегами вбивати ходячих мерців, займатися політичною діяльністю і налагоджувати особисте життя.

У постапокаліптичній атмосфері персонаж прагне до романтики. Він вибирає дівчину серед великої кількості претенденток, починає завоювання серця коханої. Обстановка в своєму розпорядженні: навколо багато зомбі, від яких можна яскраво і ефектно врятувати свій предмет обожнювання. Якщо мадемуазель разонравилась, чоловік легко вибирає іншу і повторює процедуру, поки не знайдеться дійсно стоїть особистість, з якою захочеться сім'ю створити і рід продовжити. Захист рідних від ворожої живності стане покликанням.

Важливо бути в формі, піклуватися про екіпіровку, регулярно покращувати арсенал зброї. Зомбовані особини часто виникають на горизонті, будьте готові до стрільби завжди. У героя є кілька колег, спільна боротьба з всюдисущими ворогами приносить значно більше результатів. Дослідження локації, пошук ресурсів і тих, що вижили - додаткові обов'язкові завдання.

Розбавити гостру суміш сімейних баталій і війни з ходячими мерцями можна за рахунок досягнень в політиці. Можна входити в альянси, створювати свої об'єднання, пропонувати нові ідеології і варіанти зміни ситуації. Люди живуть в постійному страху, в суспільстві є запит на нового лідера, але завоювати довіру переляканого народу складно, плюс конкуренти регулярно порушують плани.


Відмінні риси гри Call me a Legend:

  • вибір зовнішності персонажа;
  • створення інтимної обстановки при спілкуванні з дівчатами;
  • участь в політичних баталіях;
  • боротьба з натовпами зомбованих монстрів;
  • апгрейд зброї і здібностей.

Суміш зваблювання, політики і зомбі-Шутінг дивує, але залишає приємне враження. Хороша графіка і часті діалоги допомагають вникнути в сюжет. У персонажа буде військова база і можливість поповнювати армію з тих, кого вдасться знайти живим в руїнах. Необхідно грамотно розподілити сили, щоб їх вистачило на виживання в похмурої обстановці, боротьбу за владу і сімейне життя (або яскраві пригоди холостяка). Створіть репутацію дійсно легендарного героя!


Реклама

завантажити Call me a Legend 1.7.14 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
New content has been added! Please check out our Facebook page for details on the updates!
https://www.facebook.com/CallMeALegendGame/
Загальна інформація
версія 1.7.14 (140)
дата завантаження 2020-11-10 23:56
Розмір 97.49 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/16 10:18
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |