Takashi - Ninja Warrior
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Takashi - Ninja Warrior - це епічний RPG-файтинг, в якому воїн б'ється з тінню ворогів і намагається зупинити насування на світ непроглядну темряву.

Відважний ніндзя Такаші бере на себе разючу за масштабами місію - очистити японські землі від злих духів. Він має намір самостійно боротися з тінню тих, хто вирішив захопити територію і передчасно зробив висновки про слабкість місцевого населення. Кожна секунда може стати новим витком сюжету в бродилки з таємничими хитросплетіннями історій. Доведеться витрачати багато енергії на бійки з темними силами, розраховувати виключно на себе і продовжувати подорож всупереч насувається небезпеки.

Спочатку користувачеві дається короткий інструктаж по варіаціям дій в різних ситуаціях. Перші вороги стоять спиною і не обертаються навіть в момент наближення до них. Це дозволяє тренувати навик використання холодної зброї. Далі попадається уважніший противник, який дає відсіч і намагається протистояти опонентові. Зав'язується бійка, яка потребує використання декількох бойових прийомів. Історія розвивається, персонаж заходить глибше в місто і виявляє, що ворог має численною армією. Потрібно тихо підкрадатися до кожного солдата і знешкоджувати його так, щоб не привернути увагу інших.

Відмінні риси гри Takashi - Ninja Warrior:

  • атмосфера середньовічної Японії;
  • сотні супротивників;
  • знаходження скарбів і скарбів;
  • розвиток здібностей і навичок;
  • битви з могутніми босами.

У місті багато доріг, барвисті локації часто змінюють один одного, покрив ночі додає таємничості. По дорозі можна наштовхнутися на скарби, які б мотивували підтримувати активність навіть при занепаді сил. Динамічний геймплей змушує постійно бути напоготові, уважно стежити за тим, що відбувається. Боси з'являються раптово і тестують нашого ніндзя на витривалість. Якісний звуковий супровід доповнює антураж, викликає бажання завзято боротися зі злом. Прогуляйтеся по захопленому темними силами японському місту!


Реклама

завантажити Takashi - Ninja Warrior 2.1.23 для LG Optimus Link P690

Загальна інформація
версія 2.1.23 (63)
дата завантаження 2020-10-25 16:31
Розмір 96.03 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.3+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/05 12:51
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |