Royal Dice: Random Defense
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Royal Dice: Random Defense - це незвичайна стратегія, заснована на захисті вежі з гральних кубиків, але за класикою жанру оборонятися доведеться від наступаючих ворогів. Зміцнюйте спорудження частіше і ефективніше!

Ігровий майданчик ділиться навпіл: в нижній частині видно зона користувача, верхня частина відображає дії противника. Основна частина поля у кожного складається з п'ятнадцяти клітин, по периметру рухаються чорні квадрати з числами. На деяких клітинах розташовані кістки (стартовий набір) і трохи нижче кнопка для додавання нового кубика з довільним кольором і числом. Якщо однотипні кістки з'єднувати - вийде новий елемент наступного рівня. Відтінок і число новачка також рандомноє. Основне завдання полягає в з'єднанні кубиків для зміцнення своєї оборони. Матчі тривають пару хвилин, необхідно протриматися цей час і завдати сильної шкоди другій стороні.

Додатково дозволяється прокачувати відтінки кісток, проте подібна процедура вимагає значних ресурсів, які можуть стати в нагоді при відбитті атаки. Особливо небезпечні чорні квадрати з величезними числами, вони виступають в ролі босів. Якщо хоч один такий ворог дійде до фінішної лінії периметра - користувач буде змушений визнати поразку. Хвилі супротивників регулярно посилюються, необхідно тестувати різні тактики (і їх комбінації), щоб стримувати наполегливих загарбників.

Відмінні риси гри Royal Dice:

  • об'єднання елементів одного типу;
  • прокачування відтінків за додаткові ресурси;
  • безупинний атаки опонента;
  • кілька режимів геймплея;
  • розділені зони дії суперників.

У грі допускається формат PvP-битви і режим співробітництва, де двоє протистоять натиску незліченних антагоністів. Мінімалістське графічне оформлення дозволяє сконцентруватися на нестандартному процесі бою. Войовнича мелодія додає агресивні ноти настрою, але самі перестрілки супроводжуються досить смішними звуками. Перевірте, наскільки довго зможете стримувати постійні атаки, паралельно займаючись посиленням своєї вежі. Геймплей обіцяє захоплюючі завдання з несподіваними розв'язками для тих, хто любить тестувати різні тактики в розпалі битви!


Реклама

завантажити Royal Dice: Random Defense 5.4.0 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
[Dice]
- Released 2 new Unique and 2 new Legendary Dice.
- Modified the Balance of 5 Dice

[Boss & Monster]
- Released a new Boss “Basilisk”
- Deleted the “Purification” skill of the “Magician”
- Increased the HP of Speed Monster

[Game]
- Type of Boss appear varies by the player’s class in PvP Mode.
- Modified the Boss Appearance Time in PvP Mode.
- Boss appears more frequently in Co-op Mode.
- Fixed a way of granting Card from the Co-op Mode.

[Miscellaneous]
- Added two new Packages.
Загальна інформація
версія 5.4.0 (5400)
дата завантаження 2020-11-18 19:43
Розмір 94.4 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

Усі додатки 111% на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/02 10:23
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |