Pirate Defender: Captain Shooting Offline
0 (0)

Pirate Defender: Captain Shooting Offline

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Pirate Defender: Captain Shooting Offline - це прикольна стратегія, в якій потрібно відстрілювати дивно виглядають піратів, які бажають перебратися на корабель капітана, капітан, до речі, це ви;)

Історія починається з появи чужого судна поруч з кораблем гравця. Загарбники миттю прокладають міст, що дозволяє переміститися з одного плавзасобу на інше. Сміливу атаку присікає капітан, що стріляє по антагоністів. На вибір надається 3 види захисників, в якій ролі комфортніше відстрілюватися - вирішуйте самостійно. Коли не вдається вирішити ситуацію за допомогою стрільби, можна скористатися бомбами. Підійшли близько вороги можуть вимагати бою з холодною зброєю (шаблею, розбитою пляшкою від пива або іншого). У капітана значний арсенал засобів захисту і нападу, потрібно тільки зрозуміти, як боротися з конкретним видом опонентів.

Спочатку нахабні загарбники виглядають слабкими, падають від одиничних ударів. На наступних рівнях доводиться стикатися з більш сильними особинами, їх знищення вимагає особливого підходу. Велика кількість противників різних видів змушує постійно змінювати тактику дій, адже можливості у кожного виду свої. Хтось замість шолома надягає на голову ящики з мухоморами на дні. Пізніше з'являються шкідливі птиці з милими дівочими особами. Якщо подібні особистості не вражають - рівні вище обіцяють зустріч з літаючими восьминогами, які плюються брудом. Перелік фантастичних персонажів можна довго продовжувати, фантазії розробника UbiMob предостатньо.

Відмінні риси стратегії:

  • поліпшення для персонажа і кораблів;
  • кілька типів зброї;
  • 7 різних бомб;
  • незвичайні противники з унікальними навичками;
  • дорогоцінні монети за захист свого судна.

Досвід розширює можливості, дозволяє модернізувати корабель, застосувати більш потужна зброя, вдосконалити навички головного героя. Завдяки простому сюжету і строкатого графічного оформлення гравець може сконцентрувати увагу на основному процесі і не відволікатися на другорядні моменти. Багато підказок на початкових етапах тренують реакцію і допомагають швидше визначитися з оптимальними діями в нетипових ситуаціях. Створіть стратегію, ефективну при боротьбі з усіма видами нападників, вдосконалюйте її для проходження півтораста рівнів!


Реклама

завантажити Pirate Defender: Captain Shooting Offline 1.4 для LG Optimus Link P690

Загальна інформація
версія 1.4 (12)
дата завантаження 2019-08-29 05:39
Розмір 51.24 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Усі додатки UbiMob на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/08/28 07:22
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |