Europe Front: Online
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Europe Front: Online - це відмінний екшен в обстановці Другої світової війни. Персонаж буде захищати свою країну і союзників в режимі реального часу.

Гравцеві пропонується брати участь в командних сутичках і одиночних боях на численних майданчиках з різним оформленням. Замість чітких рамок за напрямом діяльності підопічного, передбачений вибір одного з декількох класів, для подальшого розвитку в обраній сфері. Можна приміряти на себе роль снайпера, штурмовика, військового лікаря або інженера. Розробник потрудився над якісним розподілом посад з можливістю кар'єрного росту від рядового солдата до рівня генерала.

Якщо вважаєте персонажа занадто слабким для участі у військових діях, скористайтеся навчальними місіями, в яких можна прокачати без взаємодії з реальними суперниками. А в онлайні є вибір між битвою команд, захопленням прапора супротивника і форматом «проти всіх», де кожен відповідальний тільки за своє життя. Варіацій інструментів і зброї навіть в одиночному бою досить на цілий взвод. Досвідчені військові можуть розблокувати значно більше предметів, що дозволяють відразу продемонструвати свій авторитет в бойових діях.

Відмінні риси гри Europe Front:

  • огляд від першої особи;
  • розблокування кваліфікованих військових;
  • 3 формату геймплея;
  • реальні суперники;
  • 4 класу персонажів.

Реалістичний антураж миттєво створює потрібну атмосферу, з'являється бажання працювати енергійніше заради перемоги, в такому настрої навіть звання отримувати простіше. Тривимірне графічне оформлення виконане гідно, а ще потрібно уважно вивчати карти місцевості, адже з таким розмаїттям звикати до локації небезпечно. Постійне освоєння нових видів зброї і вдосконалення тактики дозволить надовго затриматися в таблиці лідерів. Геймплей ділиться на п'ятихвилинні раунди, по завершенню яких описуються результати. Фанатам військової тематики і PvP-формату обов'язково варто протестувати цей проект від MOAB


Реклама

завантажити Europe Front: Online 0.1.1 для LG Optimus Link P690

Загальна інформація
версія 0.1.1 (4)
дата завантаження 2020-01-29 18:00
Розмір 85.87 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

Усі додатки M.O.A.B () на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/08/25 09:39
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |