New York Mysteries: The Outbreak
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра New York Mysteries: The Outbreak - це загадкова історія про жінку, яка потрапила в Нью-Йорк 60-х і намагається з напарником розгадати причини появи небезпечного вірусу.

В середині минулого століття через дивну епідемії трапилася масова загибель населення. Тоді з'ясувати нюанси події так і не вдалося. Мегаполіс відновлювався, історія про вірус перетворилася в легенду і серйозно про неї вже давно ніхто не замислювався. Однак, головній героїні Лорі довелося задуматися про ймовірність повторення ситуації. Ситуація настільки заплуталася, що жінка потрапила в 60-і роки минулого століття. Нью-Йорк здався їй дуже загадковим. Благо поряд був напарник, на якого можна покластися навіть після дивної телепортації або непомітного подорожі в машині часу.

Гра переповнена різноманітними квестами і завданнями, таймер на їх виконання відсутній. Щоб розібратися з дивною епідемією, доведеться поквапити події. До пошуку і застосування кожного предмета потрібно ставитися уважно, адже всі завдання виявляться ланками одного ланцюжка. Паралельно рекомендується колекціонувати різні морфинг-предмети.

Наявність лікаря злегка спрощує сюжет, але чи зможе доктор адекватно діяти з урахуванням зміни часових періодів? Час тільки убуває, а відсутність рішення може привести до нової катастрофи. Незрозумілою також залишається роль загадкового артефакту, історії про якому виникають в найнесподіваніші моменти.

Відмінні риси таємничої гри:

  • головоломки, квести;
  • стилістика 60-х;
  • дослідження міста в минулому столітті;
  • обмежений час на зупинку вірусу;
  • колекція цікавих елементів.

Графічне оформлення проекту захоплює, кожна з півсотні локацій натякає про складність пошуку предметів серед незліченних об'єктів. Діалоги і підказки допомагають зорієнтуватися в несподіваних ситуаціях. Кожне завершення завдання призводить до появи наступного, або відкриває нову міні-гру, запускає головоломку. Постарайтеся розблокувати максимальне число нестандартних квестів і насолоджуйтеся захоплюючим геймплеєм, який дає шанси на викриття вірусу тільки найуважнішим і допитливим.


Реклама

завантажити New York Mysteries: The Outbreak 1.0.1 для LG Optimus Link P690

Загальна інформація
версія 1.0.1 (10004)
дата завантаження 2019-08-20 16:32
Розмір 6.01 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

SET_ORIENTATION

SET_ORIENTATION

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/08/19 09:01
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |