AOD: Art of Defense
4.7 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра AOD: Art of Defense - це войовнича стратегія, в якій потрібно знайти креслення машини, здатної врятувати людей і перешкодити ворогам використовувати креслення в протилежних цілях.

Череда катастрофічних руйнувань планетарного масштабу призвела до загибелі більше половини людства. Серед тих, хто залишився живим, виявилося багато лиходіїв. Якийсь Івіл об'єднав їх в єдине військо і поставив чітке завдання: знайти креслення надскладної машини, щоб знищити залишки людей на землі. Мирне населення в паніці і боїться виходити з притулків, гравець навіть не побачить простих людей. Він покликаний командувати загоном сміливих солдатів, що протистоять армії Івіла. Якщо вдасться знайти графічні схеми раніше супротивника, то можна буде побудувати механізм і налаштувати його на порятунок людства, або влаштувати ще більш потужний колапс, ніж уявляли розбійники. Вибір за командиром.

Загону належить працювати на різних місцевостях, від покинутих мегаполісів до мініатюрних сіл. Зведення нових будівель, установка укріплень і захисних споруд допоможе відновити більше 500 ділянок ігрових майданчиків. Вороги готові увірватися на чужу територію, і важливо не пропустити їх углиб, вбити на перших кілометрах дороги. Розставляйте вірних солдатів, видавайте зброю, дозволяйте кидати бомби, користуватися ракетними установками та іншим інструментарієм, здатним зупинити ворога. Битви і перестрілки будуть частими: Івіл випускає підопічних хвилями, намагаючись послабити військо іншого боку.

Відмінні риси гри Art of Defense:

  • захист і поліпшення бази, окремих веж;
  • широкий арсенал техніки і зброї;
  • вивчення різних локацій;
  • апгрейд персонажів;
  • динамічні битви.

Суміш «захисту вежі» і стратегії в процесі захисту своєї території від мародерів змушує мобілізувати особисті якості і вміння гравця. Ніколи раніше безпеку території так сильно не залежала від коректності побудови стратегії. Зброї є багато, але як не витрачати боєприпаси даремно і зупинити юрби мародерів, які вриваються в місто з гіршими намірами? Навчайте і прокачивайте шість видів персонажів, вивчайте локації, які потребують оновлення. Креслення повинні опинитися в надійних руках, населення мріє про спокійне життя!


Реклама

завантажити AOD: Art of Defense 2.3.2 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
- new chapter 15!
- bugs fix
- optimization for weak devices
Загальна інформація
версія 2.3.2 (232)
дата завантаження 2020-11-02 18:14
Розмір 45.75 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.73★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/08/18 07:26
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |