Mystery Trackers: The Fall of Iron Rock
0 (0)

Mystery Trackers: The Fall of Iron Rock

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Mystery Trackers: The Fall of Iron Rock - це таємничий квест, в якому належить шукати зниклого колегу і прояснювати причини спустошення місцевості.

Розробник Elephant Games LLC пропонує шанувальникам новий проект зі знаменитої серії Mystery Trackers. Одного агента відправили на дослідження підземного міста, де відбувалися дивні речі. Агент повідомив про своє прибуття на локацію і перестав виходити на зв'язок. Через роки туди ж місто відправляють наступного агента, в ролі якого буде гравець. Основна місія - знайти зниклого співробітника спецслужб.

З самого початку зривалися найменші плани: літак повинен був приземлитися трохи далі, але впав на околиці населеного пункту. Вибратися з літального апарату вдалося, далі довелося імпровізувати. На кожному кроці нові завдання і цілі. Пошук предметів перестає бути банальним, потрібно постійно думати, як ефективніше застосувати знайдені речі. У літаку з персонажем був вихованець - пес карликової породи, в касці з ліхтариком. Завдяки своїм розмірам тварина може спростити завдання господареві, щось дістати там, де людина фізично не здатний дотягнутися.

Відмінні риси містичної головоломки:

  • хитромудрий сюжет;
  • незліченні загадки;
  • міні-ігри на пошук предметів і порятунок людей;
  • страхітлива атмосфера покинутого міста;
  • створення пристроїв для виконання завдань.

Якщо гравець вважає за краще працювати без собак, він може залишити чотириногого в літаку. У геймплеї регулярно будуть з'ясовуватися нові обставини. Місто виявиться майже порожнім, в ньому строгий комендантську годину, автоматники постійно за кимось спостерігають. Колега нашого героя залишив рукописи, над розшифровкою яких доведеться попітніти. Але якщо серйозно підходити до вирішення кожного завдання, то можна розплутати цілий клубок дивних подій, відшукати істину.

Хороша графіка, гідне звуковий супровід і часті корисні підказки гарантують отримання задоволення від процесу гри. Приготуйтеся до будь-яких несподіванок, навіть боротьба з володарем екстрасенсорних здібностей тут просто одна з місій.


Реклама

завантажити Mystery Trackers: The Fall of Iron Rock 1.0.1 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Added localization to German and French
Загальна інформація
версія 1.0.1 (24)
дата завантаження 2020-05-06 09:06
Розмір 18.3 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

надсилати закріплені широкомовні повідомлення

Дозволяє програмі розсилати масові повідомлення, які залишаються після розсилки. Надмірне використання може сповільнювати чи дестабілізувати роботу пристрою через додаткове споживання пам’яті.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/08/12 09:44
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |