DOOM
4.6 (5)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра DOOM це легенда, класика ігрової індустрії і жанру, той гравець на якого свого часу дорівнювали все і грали в нього все, але про все це докладніше трохи пізніше, зараз варто сказати лише те, що гра з'явилася на наших андроїдах, а вже цього всі чекали дуже давно, а значить, нам потрібно обов'язково перевірити, чи виправдає гра настільки високі очікування?

Подякувати за можливість запустити гру на своєму смартфоні можна видавця Bethesda Softworks LLC, досить відомого тим, що відносно недавно вони запустили свій аналог Steam, куди переманюють багатьох розробників ігор, а ось id Software вони вмовили на такий ось експеримент і спроби повернути колишню славу, при допомоги сучасних ігрових майданчиків.

Але головна увага тут заслуговує саме id Software, тому що цей розробник буквально змінив світ ігрової індустрії, завдяки таким іграм як:

  • Wolfenstein 3D (1992 рік)
  • Doom (1993 рік)
  • Quake (1996 рік)

Продовжувати? Як бачите, культові гри тієї епохи поголовно належали цим хлопцям і варто відзначити, що саме Doom стала першою грою свого жанру для ПК, де була реалізована можливість грати в онлайні, борючись з іншими гравцями, що сьогодні вже нікого не дивує, а от 25 років назад...

Відразу варто відзначити, що видавець Bethesda умовив розробників випустити відразу дві гри, так що, на андроїд тепер і DOOM II доступний, але вийшли вони одночасно, принципово не відрізняються, так що, ми розповімо тільки про перший. А що ще можна розповісти, крім легендарного минулого?

А далі, варто відзначити ті моменти, які знати необхідно:

  • Гра - точна копія оригіналу, що не більше, не менше.
  • Графіку добре адаптували під сучасні пристрої, з нею проблем не буде.
  • Обидві частини гри платні, 5 доларів, як для андроїда, так і для iOS.
  • Управляти з екрану дуже складно, незручно.
  • Джойстики підтримуються, але тільки оригінальні, велика частина «лівих» грі не підійде.
  • Доведеться реєструватися ...

Підсумок: запуском відразу двох легендарних проектів було вирішено відсвяткувати 25-річчя франшизи, яка включає не тільки кілька частин гри, але і фільм, який вийшов кілька років тому. Проте, той факт, що гра виявилася платною сильно обмежує аудиторію, особливо на андроїд, а той факт, що без оригінального джойстика ви нормально грати не зможете - практично заганяє великий цвях в кришку труни цієї затії. Само собою, старих фанатів дуже розлютила необхідність десь реєструватися, в оригіналі навіть натяків на щось подібне не було.

Але, так чи інакше, Bethesda Softworks LLC - спасибі!


Реклама

DOOM для LG Optimus Link P690

Рейтинг:

(5)
4.59★ 91.75%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/08/05 09:00
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |