Brave Conquest
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Brave Conquest - це цікава стратегія, в якій доведеться керувати мирним королівством, коли на нього раптово напали представники темних сил.

На плечах короля маса обов'язків, від турботи про населення до керівництва наявними військами. Гравець повинен допомогти йому стати геніальним правителем і довести, що мудрий монарх може тримати все під контролем. Це відносно легко при спокійній обстановці, проте спроба захоплення території армією монстрів кардинально змінює сприйняття ситуації. Формуйте бойові загони, продумуйте кожну дрібницю, розташування військ при локальних сутичках, послідовність дій підопічних і інші нюанси.

Частина часу необхідно витрачати на тренування солдатів, але ці витрати з лишком компенсуються, коли навіть з нерівними силами вдасться перемогти завдяки грамотній стратегії. Паралельно займайтеся розвитком імперії, створенням комфорту для мешканців королівства. У форс-мажорні моменти всі належні королю території можуть бути використані в якості військової бази. Потрібно знати кожен куточок своїх земель, щоб створити масштабну структуру, яку неможливо скинути.

Здобувайте різні ресурси, навчитеся мистецтву їх розподілу, будуйте заводи і фабрики для отримання необхідної продукції та організації зайнятості населення. Захищайте свої володіння і намагайтеся вести себе так, щоб у вірних солдат не виникло бажання зрадити короля.

Відмінні риси гри Brave Conquest для андроїда:

  • будівництво імперії;
  • видобуток ресурсів, зведення будівель;
  • вивчення навколишніх територій;
  • тренування військових;
  • керівництво армією при нападах ворогів.

Проект неабияк відрізняється від аналогів можливістю комбінувати ігрові механіки. Принципова важливість тактики помітна як при локальних сутичках, так при реалізації великих цілей в масштабах королівства. Шикарна тривимірна графіка в поєднанні з детальним сюжетом приваблює з перших секунд. Максимальна свобода маневрів і широкий список завдань дозволяють самостійно встановлювати пріоритети і проявити таланти керівника у всіх сферах.


Реклама

Brave Conquest для LG Optimus Link P690

Усі додатки IGG.COM на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/08/03 09:59
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |