SWORD HEROES 'FATE
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра SWORD HEROES 'FATE - це яскравий рольової аніме-проект, в якому доведеться воювати з монстрами і звичайними гравцями, а також дослідити навколишні вас території.

Події відбуваються в недалекому майбутньому - навесні 2026 року. Анімаційні персонажі готові воювати за славу в цьому віртуальному світі. У кожного героя має бути основна зброя: за допомогою клинка, меча, палиці або пістолета він доб'ється заповітної мети, почне панувати за своїми законами. У міському середовищі, на долині або в серце Дикого Заходу доведеться воювати, відстежуючи лічильник спадної часу. Також рекомендується заробляти цінні елементи, ходити по віртуальному магазину з крутими апгрейдами, отоварюватися в разі потреби.

Користувач може грати проти штучного інтелекту або замахнутися на більше, і вступити в сутичку з реальними опонентами. Є формати бою на будь-який смак, від зіткнення гільдій до дійства 3 × 3 і командних баталій. Можна влаштовувати собі перерви і дивитися за чужими зіткненнями. Можливо елементи стратегії іншого гравця допоможуть удосконалити вашого героя. Зміна зовнішності, модні наряди, крила та інші візуальні фішки дозволяють підкреслити індивідуальність серед натовпу мультяшних воїнів. А вихованці всіх порід і розмірів здатні допомогти вашій перемозі в бою, коли вдасться їх приручити.

Відмінні риси гри SWORD HEROES 'FATE:

  • PVP і PVE під настрій;
  • навчання під час відпочинку;
  • кілька типів карт;
  • відкрите місто;
  • жаркі битви.

Численні барвисті локації приємно дивують, як і різноманітність героїв на шляху сміливця. Над звуковим супроводом розробник JRGame потрудився не менш, ніж над графікою, в результаті виникла вражаюча аура зі стертою гранню між реальністю і вигаданим світом. Деякі дії автоматизовані, тому користувач може розслабитися, якщо вірно вибрав тактику маневрування. Якщо готові довести своє божественне вміння битися в ім'я слави та перемоги - сміливо виходьте на арену, де агресивні противники хочуть посперечатися щодо талантів персонажа!


Реклама

SWORD HEROES 'FATE для LG Optimus Link P690

Усі додатки JRGame на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(1)
0.05★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/08/02 09:53
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |