Escape Game: The Jail
4.5 (8)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Escape Game: The Jail - це логічний квест, в якому персонаж намагається втекти з в'язниці. Є підозра, що це можна зробити шляхом вирішення головоломок.

Герой раптово прокинувся за гратами і зовсім не пам'ятає, як опинився в цих стінах. Очікування свого адвоката і інші способи пасивної поведінки відкинуті. Затриманий має намір шукати альтернативні способи розв'язки ситуації, навіть якщо вони суперечать законодавству. Обмеження за часом відсутні, тому необхідно тільки ретельно все розглянути, обміркувати і роздобути відгадку до першої задачі. Початок стане тільки тренуванням перед ув'язненням в наступних камерах, яких вас чекає дуже багато!

У кожній кімнаті є кілька ліжок, але герой знаходиться в гордій самоті, що трохи лякає. Плюс звуковий супровід розташовує до переляку. Простору не відрізняються чистотою і доглянутістю, проте є полиці з книгами і навіть настінний календар, підозріло нагадує про знаменні дати. Гравець повинен проявити пильність і терпіння, щоб в цих монотонних стінах сконцентруватися на вирішенні невідомої головоломки. Логіка і кмітливість допоможуть розсекретити відповіді, що вражають своєю геніальністю.

Відмінні риси гри Escape Game: The Jail:

  • багато рівнів з різноманітними завданнями;
  • тюремна атмосфера;
  • деталізований інтер'єр просторів;
  • графічні підказки, короткий опис варіантів дій;
  • необхідність шукати нетипові рішення.

Стилістика проектів про пошуки виходу з кімнати в цей раз оповита легендою про раптове попаданні в тюрму. Підказки та вказівки на французькому стануть вагомим недоліком для тих, хто не володіє цим іноземною мовою. Але продумана тривимірна графіка і цікаві головоломки залучають настільки, що чужоземний мову тільки підстьобує і стає додатковим шифром при пошуку відповідей. Саундтрек і додаткові звуки викликають напругу, змушують думати тільки про можливість якнайшвидшого виходу.

Камери не можна назвати порожніми, в них приховано багато дивних елементів, які за допомогою польоту фантазії можна поєднати як мозаїку, щоб знайти довгоочікувану розгадку.


Реклама

Escape Game: The Jail для LG Optimus Link P690

Рейтинг:

(8)
4.53★ 90.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/08/02 06:50
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |