Sniper Mission
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Sniper Mission - це гідний шутер, в якому доведеться захищати своїх за допомогою снайперської гвинтівки, вбивати ворога миттєво з першого пострілу, ніж снайпери і відрізняються від пересічних військових.

Герой з дитинства любив ходити з батьком на полювання, слухати роздуми батька про те, як вести себе з жертвою і займати більш вигідну позицію. Пройшли роки, людина захопився ідеями про поведінку різних сторін в процесі полювання, вирішив стати снайпером. Перед початком гри дається коротка інструкція принципів управління гвинтівкою на екрані смартфона. Після вдалої спроби персонажа допускають до участі в серйозних операціях з великими ризиками і різними варіантами розвитку подій. Виробіть стратегію, намагайтеся діяти холоднокровно і пам'ятайте, що промах - ганьба для професіонала.

Солдати ворожого загону виділяються червоним контуром, соратники мають зелені обриси для простоти орієнтування в ситуації. Персонаж вибирає мету і втручається в те, що відбувається. Часто саме його куля стає приводом для великої перестрілки з численними загиблими. Основне завдання героя - захистити друзів і вразити максимальне число противників за час коротких перестрілок.

Якщо передбачається велика кількість жертв, завдання ставиться злегка розмито, як запобігання невигідною угоди, провокація хвилювань на чужій базі або інші подібні формулювання. Іноді снайпер повинен вбити конкретну особу, тоді вказівки даються чіткіше.

Відмінні риси гри Sniper Mission:

  • новітні гвинтівки в вашому арсеналі;
  • різні види прицілів;
  • можливість їздити на бронетехніці;
  • засідки на базі противника;
  • вдосконалення навичок стрільби.

Снайперська робота небезпечна, тому славиться значними доходами. Кожне успішне справа оплачується монетами, які легко обміняти на бажані види зброї. Можна також вибрати додаткові елементи, корисні в робочому процесі, навіть уколи адреналіну, необхідні для швидкої реакції при форс-мажорів.

Розробник SummerSUN приділив увагу тривимірній графіці і зробив непогану звуковий супровід. Текстові підказки допомагають все контролювати і зберегти контроль в гущі подій. Фанатам екшен-шутерів гра відкриє новий ракурс сценаріїв зі стандартними завданнями.


Реклама

завантажити Sniper Mission 1.1.4 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Price reduction
Загальна інформація
версія 1.1.4 (4)
дата завантаження 2019-08-01 05:41
Розмір 97.74 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки SummerSUN на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/08/01 07:44
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |