Aladdin: Lamp Guardians
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Aladdin: Lamp Guardians - це ролевик в арабській стилістиці, де потрібно об'єднуватися проти монстрів, йти наперекір знахабнілому джину і в проміжках торгувати на базарі.

Гравець формує персонажа на свій розсуд, вибирає навички для боротьби і інші важливі параметри, визначаючи майбутнє підопічного. Серед різних племен і класів точно вийде створити когось неповторного. Створення команди з друзями дозволить виставити сильний загін для битви з фантастичним противником. Перемоги в глобальних битвах дають золото, і можливість зробити оригінальне, слушно для воїна зброю. Арени та підземелля очікують героїв, спраглих тріумфу. Звертайте увагу на дрібниці, щоб не заплутатися в нетрях сюжетної лінії.

У внутрішньоігровому світі живе багато прикольних вихованців. Вони допоможуть в битві, стануть захисниками господарів. Якщо їх стало занадто багато поруч з героєм - виставляєте на продаж найменш корисного, заробляйте гроші і купуйте все, чого душа забажає. Арабська історія була б прісною без базару, де можна торгувати всім, що раптом стало зайвим. На аукціонах можна розбагатіти або витратити все до дрібниці, торгівля вимагає холодного розуму і уважного прорахунку поведінки інших учасників.

Відмінні риси гри Aladdin: Lamp Guardians:

  • 8 яскравих героїв з індивідуальними здібностями;
  • 9 племен з особливими атрибутами для їх представників;
  • створення снастей, можливість завести вихованця;
  • продаж вихованців і снастей;
  • покрокові бої з декількома режимами битв.

Дивовижна суміш PVE, PVP і MMORPG приверне шанувальників будь-якого формату геймплея. Локації заворожують красою зі шлейфом арабських казок, а сюжетна лінія може позмагатися з будь-яким фольклорним твором. Минуле основного персонажа оповите тисячею таємниць. Їх розгадки допоможуть зорієнтуватися в суті того, що відбувається, зрозуміти задуми жорстокого джина і зупинити його, якщо залишиться час. Тривимірне графічне оформлення з гідною анімацією занурюють в гру з головою. Врата завжди відкриті для тих, хто готовий поринути в казковий бойовик і перемогти духа з лампи, що став злодієм.


Реклама

завантажити Aladdin: Lamp Guardians 1.0.6 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Welcome join the Early Access Event of Aladdin: Lamp Guardians
1. Fixed some BUGs
Загальна інформація
версія 1.0.6 (56)
дата завантаження 2019-12-24 03:04
Розмір 53.71 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.2+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

aladdinlampguardians

aladdinlampguardians

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

створювати облікові записи й установлювати паролі

Дозволяє програмі використовувати можливості автентифікатора облікового запису AccountManager, зокрема створювати облікові записи, а також отримувати та встановлювати паролі до них.

додавати або вилучати облікові записи

Дозволяє програмі виконувати такі операції, як додавання та видалення облікових записів і видалення паролів до них.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

WRITE_INTERNAL_STORAGE

WRITE_INTERNAL_STORAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

RECEIVE_USER_PRESENT

RECEIVE_USER_PRESENT

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

Усі додатки IGG.COM на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/07/31 09:23
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |