Bullet Echo
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Bullet Echo - це прикольна командна стрілялка, в якій доведеться йти в атаку, демонструвати свої вміння в королівській битві, отримувати грошові винагороди.

Гравець вибирає персонажа відповідно до особистими симпатіями і веде його в бій. У героїв різні особливості, для кожного потрібна індивідуальна схема прокачування і підбору поліпшень. За зароблені або заздалегідь поставлені на рахунок кошти можна доповнити характеристики воїнів, удосконалити їх навички. У міру проходження рівнів доступних для розблокування особистостей стає більше, всього розробник додав їх кілька десятків. Схема розподілу рангів дає помітні переваги досвідченим користувачам і підстьобує новачків швидше вникати в тонкощі онлайн-битви. Перемоги відкривають доступ до грошей, скринях з коштовностями і іншим важливим речам. Чим вище ранг, тим цінніше нагорода.

Огляд зверху дозволяє вчасно помітити супротивників або відреагувати, якщо союзник потрапив в неприємну ситуацію. Противники заслуговують найбільш жорстокого поводження, вони не проявлять жалість, якщо з'явиться можливість знищити представника чужої команди. Воїнів свого загону варто берегти, що впали можна підняти для більш швидкого повернення пораненого до бойового процесу. Можна також сконцентруватися на виконанні поставлених завдань і заробити значний капітал.

Відмінні риси гри Bullet Echo:

  • зручний огляд зверху;
  • битви в форматі онлайн;
  • індикатор кількості тих, що вижили;
  • герої з різними неповторними навичками;
  • кілька режимів гри.

Гра може похвалитися ефектною графікою і різноманітністю локацій. За допомогою карти легко орієнтуватися на нових територіях, оцінювати ризики і доступні точки укриття при атаках суперників. Паралельно з бойовими діями можна збирати предмети, вони стануть в нагоді в майбутньому.

Явний недолік - фінансові вкладення, але якщо докласти зусиль, то внески замінюються нагородами за завдання і успішні бої. Продумана система розвитку персонажів і розширення можливостей при наборі досвіду змушує прагнути до підвищення рангу і розблокування свіжих воїнів. Якщо готові залишитися переможцем на полі бою - стартуйте сміливіше!


Реклама

Bullet Echo для LG Optimus Link P690

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/07/30 07:59
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |