Thief: Robbery & Heist Simulator
4.3 (8)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Thief: Robbery Heist Simulator - це цікавий симулятор пошуку та крадіжки дорогих предметів з будинків заможних людей. Дійте обережно, інакше зловлять і посадять.

Гравець приміряє на себе роль злодія і проведе чистку в розкішних будинках багатіїв мегаполісу. У грабіжника є особливі місії, виконання яких дозволяє заробити авторитет в кримінальному світі. Проникнути в будинок легко, непомітно винести з нього щось варте складніше. Власники будинків - люди пильні, реагують на будь-які шарудіння. Періодично потрібно ховатися від них в шафах і інших затишних місцях, щоб не спровокувати виклик поліції.

Пограбування має бути елегантним, з мінімальною кількістю слідів. Основний акцент у проекті робиться на пошук різних предметів з високою вартістю. Власники будинків часто ховають цінності, доведеться оглядати кожен кут, лазити по шухлядах / шафок. Не розводьте бардак, зайві докази можуть стати причиною передчасного завершення кар'єри, і попадання за тюремні грати. Для винесення є все, незалежно від розмірів. Отримане нечесним, але старанною працею можна продати, щоб отримати гроші на круті відмички та інші потрібні в злодійському справі речі.

Відмінні риси симулятора:

  • відображення вартості дорогих елементів;
  • наочна карта міста;
  • елітні котеджі;
  • необхідність ховатися від уважних господарів;
  • можливість привласнювати що завгодно.

Швидкість дій не менш важлива, ніж уважність при пошуку. Будинок багатія в кілька поверхів можна обходити довго, проте залишитися непоміченим можна лише при швидкому виконанні місії. Завдання не повторюються, більше ста помешкань з можливістю шикарною наживи чекають свого злодія. Точніше його ніде не чекають, але він обов'язково з'являється. Непогана графіка і залікове звуковий супровід занурюють в ігровий процес. Кількість доступних предметів і масштаби будинків потенційних потерпілих вражають. Грабіжник стане відомим і шанованим в колах порушників, якщо зуміє використовувати доступні можливості і не втратить момент, коли потрібно ретируватися. Погляньте на завдання з пошуком елементів з нового ракурсу!


Реклама

Thief: Robbery & Heist Simulator для LG Optimus Link P690

Усі додатки OneTonGames на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(8)
4.31★ 86.25%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/07/29 07:48
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |