Walk Master
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Walk Master - це цікавий екшен-симулятор переміщення на ходулях по локаціях з дивними інженерними пристроями. Зберегти рівновагу буде складно, але реально.

Користувач управляє баранчиком, що йде по лісі на ходулях. Йому належить перестрибувати через водойми і яри, широкими кроками обходити небезпечні зони, наступати на дерев'яні квадрати з золотими монетами. Невелике тварина насилу рухається на довгих жердинах, втрата рівноваги загрожує падінням і повторним проходженням відрізка шляху. У міру набору досвіду персонаж йде більш впевнено, вчиться регулювати розмір кроку в залежності від ситуації на місцевості. Після фінішної планки впасти можна, переможцю прощаються такі витівки.

Перед стартовим рівнем проводиться короткий інструктаж, але простота управління не полегшує завдання, адже перепони постійно змінюються, доводиться створювати тактику під кожен форс-мажор. Крім різноманітних механізмів на суші, у воді і в повітрі, герой зіткнеться з рослинами-колючками, піраньями, хижими квітами, а також іншими подарунками природи, охочими вколоти, з'їсти, вкусити початківця Ходулісти. Через кілька рівнів з'являється можливість розблокувати когось із 25 інших персонажів. Коли ходулі стануть звичними, їх замінять на жердини або інші нестандартні високі жердини.

Відмінні риси гри Walk Master:

  • розблокування 25 героїв;
  • різні види ходуль;
  • фізика, наближена до реальної;
  • бар'єри і перешкоди на шляху;
  • управління одним пальцем.

Екшен виділяється цікавою фізикою і масою випробувань. Веселі персонажі зберігають оптимізм навіть якщо кілька разів поспіль виникають складнощі з певною перепоною. Легке звуковий супровід не відволікає від основного процесу. Якщо вдається розблокувати нового героя, то минулі очікують його на фінішній точці і шалено радіють, коли той успішно проходить свою смугу перешкод. Якщо бажаєте екшен-пригод на ходулях - обов'язково спробуйте цю гру щоб віртуозно керувати підопічним. Рухайтеся вперед незважаючи на кількість падінь, тоді нагороди обов'язково з'являться у вашому арсеналі!


Реклама

завантажити Walk Master 1.35 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Limited time Halloween event:
- Smash pumpkins
- Compete with other players for the highest score
- Earn limited time rewards
Загальна інформація
версія 1.35 (423)
дата завантаження 2020-10-27 20:36
Розмір 63.75 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/07/26 09:22
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |