Slippery Slides
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Slippery Slides - це цікава гонка, в якій має бути мчати з водних американських гірок на надувному крузі. Обгони і різноманітні події не дозволять гравцеві втратити пильність.

Аквапарк відкриває двері любителям швидкісних спусків з водної гірки в освіжаючий басейн. Для більш сильного емоційного сплеску розробник Crazy Labs by TabTale пропонує влаштувати змагання, в якому край атракціону стане фінішною лінією. Учасники жадають швидше подолати імпровізовану трасу, але першість може дістатися тільки одному. Заповітне лідерство можна отримати, якщо контролювати власний темп руху і організовувати своєрідні підніжки для опонентів.

Не соромтеся блокувати дорогу для тих, хто опинився поруч. Також можна користуватися прискорювачами, рампами для виконання трюків. Досвідчені гравці легко перестрибують інших на рампах. А ще можна скидати учасників з траси, якщо вміти притискати їх до краю високої звивистій гірки. Головне самому передчасно не покинути водну доріжку. Нестандартний формат траси змушує шукати особливі тактики. За кожен естетичний маневр дається певна кількість надувних кіл, їх можна змінювати на поліпшення для персонажа.

Відмінні риси гри Slippery Slides:

  • повороти, блокування суперників;
  • прискорення і рампи для стрибків;
  • рейтингова таблиця;
  • набір бонусних балів;
  • реалізація трюків.

Посковзнутися, знайти прискорювач і раптово обігнати передбачуваного лідера перед фінішем здатний кожен, тому напруга тримається до останніх секунд. Заїзди короткочасні, адже занадто довго по звивистій мокрій трасі не проїдеш на слизькому колі. Гідне графічне оформлення і прикольна закадровий мелодія викликають посмішку, а мокрий атракціон з різкою зміною висот і швидкостей дозволяє насолодитися не тільки грандіозним фінішем, але і самим процесом спуску. Таймкіллер затягує і піднімає настрій, заряд річної енергією на повну!


Реклама

завантажити Slippery Slides 1.6.5 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Bug fixes for smoother playing
Загальна інформація
версія 1.6.5 (165)
дата завантаження 2020-09-12 11:26
Розмір 83.96 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/07/21 09:30
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |