Dungeon Tales: An RPG Deck Building Card Game
0 (0)

Dungeon Tales: An RPG Deck Building Card Game

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Dungeon Tales: An RPG Deck Building Card Game - суміш ролевика і карткового проекту. У тутешніх підземеллях і бійках з монстрами можна забути про реальність.

Одного разу в підземному світі порушилося рівновагу світлих і темних сил. Число монстрів збільшувалася в геометричній прогресії, ставило під ризик подальше існування представників всіх рас. Гравцеві довірена відповідальна місія вбити чудовиськ, поки ситуація остаточно не вийшла з-під контролю. Знищення виконується картами, кожна з яких має унікальний ефектом. Це може бути магія, оригінальні бойові прийоми, спеціальне знаряддя для нанесення серйозних травм противнику. Важливо не витрачати карти даремно, а шукати оптимальні способи боротьби з нечистою силою.

Монстри не дають розслабитися, дивують своїми навичками і захисними здібностями. Понад півсотні чудовиськ з індивідуальними особливостями не надто бояться самотнього гравця, за ними стоїть ще кілька більш могутніх темних створінь, а також десяток самовпевнених ватажків. Комбінувати карти можна з будь-якого алгоритму, що дозволяє регулярно тестувати нові варіанти нападу, знаходити круті тактики для більш успішних маневрів в покроковому форматі. А перемоги дають право відкривати нові карти.

Відмінні риси гри Dungeon Tales:

  • полювання за коштовностями;
  • колекціонування карт (більше 50);
  • багато красивих реліквій;
  • монстри звичайні, авторитетні і ватажки;
  • маса варіантів комбінацій карт.

Процес знищення монстрів розбавляється полюванням за коштовностями, збором різних речей на шляху. Часті текстові підказки допомагають вникнути в сюжетну лінію, зорієнтуватися в незнайомій обстановці. Приємне графічне оформлення і якісний звук змушують захопитися сильніше і забути про те, що відбувається поза екраном. Карта з напрямком руху і наступними рівнями з'являється після кожної перемоги над компанією ворогів. Вони можуть бути в різних видах, дивувати розмірами, формами, забарвленням. Але відволікатися на ці параметри не варто. Шукайте слабкі місця у противників, наносите болючі удари, і виконуйте місію по їх усуненню з мінімальними витратами енергії.


Реклама

завантажити Dungeon Tales: An RPG Deck Building Card Game 1.99 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Added upgrade card functionality.
Загальна інформація
версія 1.99 (199)
дата завантаження 2020-11-29 18:29
Розмір 32.45 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/07/21 07:25
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |