100 Puzzle Rooms: I just want a BOSS FIGHT.
0 (0)

100 Puzzle Rooms: I just want a BOSS FIGHT.

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра 100 Puzzle Rooms: I just want a BOSS FIGHT - це приємна казуальна головоломка. У ній доведеться шукати предмети-підказки для виходу із сотні кімнат.

Сценарій простий до непристойності: є кімната і предмети в ній. Завдання полягає в використанні предметів так, щоб двері відчинилися миттєво, немов за помахом чарівної палички. Відкриття дверей не завжди пов'язане з пошуком ключа. Перед виходом може знадобитися ввести якийсь код на замку, упорядкувати книги на полицях або погодувати кота, який згоден випустити господаря, коли покладуть смачну рибу в миску.

Назва глави «Мій милий дім» не має на увазі легкий доступ з приміщення на вулицю, іноді лише шматок дроту в замку дозволяє заблокувати потрібні пружинки і відкрити норовливу двері. А коли гравець доходить до більш складних глав - процедура розблокування виходу стає ще загадковіше і заплутаніше.

Відмінні риси казуальної головоломки для андроїда:

  • різні види завдань;
  • 9 глав з особливими історіями;
  • пошук елементів, їх поєднання для вирішення головоломок;
  • робота з часом, простором, тваринами, іншими факторами;
  • тренування логічного мислення.

Двомірна графіка трохи спрощує геймплей, відпадає потреба шукати щось в закутках тривимірного простору. Користувач відразу бачить все, що може стати йому в пригоді для проходження рівня. Деякі речі доведеться додатково збільшити для детального розгляду, але крутитися і кидатися на пошуки чогось до протилежної стінки точно не доведеться. Є двері і поруч з нею потрібно шукати те, що допоможе її відчинити, щоб пройти до наступних рівнів.

Інтуїтивне управління дає можливість сконцентруватися на розгадку запропонованих таємниць. Перші рівні можна вважати тестовими, в них гравець вивчає варіації рішень, принципи пошуку відгадок при взаємодії з тваринами, акцентах на фізичних законах, способах розблокування замків. Далі стає складніше, доводиться повторно оглядати все, що може стати підказкою (або розміщено для омани). Шанувальникам пошуку виходу із закритих приміщень цей проект допоможе скоротати час із задоволенням.


Реклама

завантажити 100 Puzzle Rooms: I just want a BOSS FIGHT. 5 для LG Optimus Link P690

Загальна інформація
версія 5 (5)
дата завантаження 2019-07-22 15:45
Розмір 87.38 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/07/20 09:13
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |