Golden Knights Universe
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Golden Knights Universe - це рольовий проект, в якому потрібно захищати королівство від монстрів, боротися з босами стихій і мірятися силами з іншими арміями.

На варту захисту королівства встає гравець з армією легендарних лицарів. Кожен солдат має свої можливості і сильні сторони. Армію можна покращувати, шліфувати навички підлеглих, наймати нових героїв. Необхідно будувати бази і фортеці для розташування військ. Після нейтралізації нападників чудовиськ можна отримати золото, яке обмінюється на будівельні матеріали.

Важливу роль відіграє стратегія і попереднє планування дій при тому чи іншому повороті подій. У процесі боротьби з монстрами командира чекає більше сотні місій. Також належить битися з босами стихій природи. Ці антагоністи відрізняються жорстокістю, проте перемога над ними гарантує значущі трофеї. Організовуються також бої з військами інших командирів, король повинен знати, хто зуміє захистити державу краще за інших. Ці бою не менш вражаючі, ніж сутички з монстрами. Якщо грамотно поєднувати здатності окремих представників війська - сумарно можна виграти навіть при нерівній чисельності вашої команди.

Відмінні риси гри Golden Knights Universe:

  • більше двох сотень персонажів;
  • прокачування солдатів;
  • більше 100 місій;
  • будівництво фортець і захисних веж;
  • створення альянсів з друзями для боротьби з командою опонента.

Коли управління великою кількістю військових займає надто багато сил, рекомендується перейти на режим автоматичного бою. Такий геймплей стане справжнім відпочинком, дасть можливість вийти на такі рівні без надмірних зусиль.

Розробник SKY ENTERTAINMENT приправив якісне графічне оформлення вагомою дозою спецефектів, від чого будь-яку битву стає епічним. Різноманітні фентезі-персонажі розбурхують уяву, звуковий супровід також не дає відволіктися, ще сильніше занурює в ігрову атмосферу. Шанувальникам ролевиков і бійок в фантастичних світах однозначно варто протестувати цей проект.


Реклама

Golden Knights Universe для LG Optimus Link P690

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/07/19 09:10
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |