Orbox B: Rebirth
4.7 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Orbox B: Rebirth - це хитромудра головоломка, в якій пілот особливої машини з'ясовує причини зникнення людей з ідеального для життя простору.

За сюжетом, колись давно людство влаштувалося в Мережі - комфортною для проживання, штучно створеній обстановці. У певний момент все вирішили миттєво покинути цю структуру, і більше в неї не поверталися. Що спровокувало такі дії - немає точної інформації. Існує підозра, що трапилася глобальна аварія з сумними наслідками. Через кілька сотень років виникла необхідність прояснити цей провал в хронології. Споруджено Орбокс - величезний літальний апарат, який дозволяє переміщатися по Мережі і вивчати її. Гравцеві довірено пілотувати машину в космосі і дізнатися таємницю Мережі.

На початкових рівнях глобальних проблем в структурі не виявляється, однак кожен рівень передбачає вирішення головоломки з пересуванням цегляної плитки по лабіринту. Чим далі вдається пройти, тим більше дивні відкриття належить зробити. Катастрофа сталася не випадково, вона була підлаштована заради корисливої ​​мети. Персонаж захотів просто полетіти з території, коли відчув небезпеку. Але цікавість привела його в пастку, з якої швидко не вибратися. Тільки прояснення всіх деталей допоможе врятуватися.

Відмінні риси гри Orbox B: Rebirth:

  • нетипова сюжетна лінія;
  • оригінальні завдання;
  • створення своїх рівнів за допомогою редактора;
  • різні механіки геймплея;
  • масштабні місії з пастками.

Химерний сюжет комбінується з легким керуванням і складними місіями. Проект відрізняється від аналогів наявністю редактора для формування нових головоломок з можливістю їх подальшого поширення. Завдання можуть мати різні формати, цілі і способи проходження, головне не відходити від алгоритму переміщення плиток по спеціальних доріжках. Скромна графічне оформлення доповнюється активною мотивуючої закадрового мелодією. Якщо хочете напружити мозок над цікавою задачкою і одночасно зануритися в загадкову історію з космічними таємницями - цей проект зроблений саме для вас!


Реклама

завантажити Orbox B: Rebirth 1.4.22 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Bug fixes and enhancements
Загальна інформація
версія 1.4.22 (55)
дата завантаження 2020-11-29 18:28
Розмір 79.4 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

BILLING

BILLING

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

завантажувати файли без сповіщення

Дозволяє програмі завантажувати файли за допомогою менеджера завантажень без будь-якого сповіщення для користувача.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

Усі додатки ProGamix на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.65★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/07/19 07:07
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |