Legion War - Hero Age
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Legion War - Hero Age - це фентезі-стратегія, в якій глава легіону розширює і захищає свої землі, викликає на бій домінуючого закулісного гравця.

На плечі командира падає маса обов'язків. Доводиться набирати основних солдат, шукати допоміжних, вчити всіх естетиці ведення війни. Деякі герої мають надприродні здібності, до них варто ставитися по-особливому. Крім відстеження ситуації в колективі потрібно займатися будівництвом / зміцненням замків, пошуком скарбів, вивченням ситуації на не завоювали землях. І головним пріоритетом залишається ведення військових дій, створення стратегії для перемоги над антагоністами.

Кожна локація складається з шестикутних осередків, покроковий формат зумовлює черговість маневрування. Основні і додаткові герої після навчання будуть готові воювати за ті території, які командир легіону вважатиме важливими. А після завоювання можна і нові міста будувати, впливати їх економічну ситуацію, направляти доходи на сфери, які вимагають вкладень в конкретний момент часу. Крім основних параметрів тут можна вказати погоди, босів, NPS.

Відмінні риси гри Legion War - Hero Age:

  • прокачування персонажів;
  • рекрутинг юнітів;
  • захоплення ворожих територій;
  • споруда міст;
  • вибір команд і карт.

У грі присутні матеріали для ознайомлення, однак їх використання не дозволяє швидко вникнути в геймплей, освоєння нюансів займає певний час. Розробник WY Gaming планує доповнити навчальну інформацію. Проект вимагає модернізації і більшої різноманітності, очікуємо появи нових фішок пізніше.

Але поточна версія також варта уваги фанатів стратегій з військовим ухилом. Закадровий мелодія додає емоційності, змушує думати про перемогу навіть коли відчувається недолік сил. Різновидів персонажів багато, варіантів локацій теж. Якщо готові вибрати воїнів і з їх підтримкою почати бій за ворожі землі - приступайте без уповільнень!


Реклама

завантажити Legion War - Hero Age 1.3.9 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Bug fix
Add map editor
Add a new neutral hero
Загальна інформація
версія 1.3.9 (34)
дата завантаження 2019-07-19 05:21
Розмір 62.85 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

BILLING

BILLING

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

Усі додатки WY Gaming на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/07/16 09:34
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |