Clash of planets
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Clash of planets - це міжгалактична стратегія, в якій належить створити космічний корабель, найняти супер-героїв і вступити в справжню зоряну війну.

Людська цивілізація опинилася в небезпеці, точніше вона майже знищена. Перед тим як відновлювати життя людей на планеті, необхідно розібратися з кривдниками з космосу, довести своє право на існування. Першим кроком буде побудова зорельота, центру командування, а також інституту для вивчення різних факторів ситуації, що склалася. Створений космічний корабель можна відправити у вільний від боїв простір, щоб шукати невідомі раніше зірки, знаходити круті ресурси з інших небесних тіл.

Серед представників чужих цивілізацій є гідні воїни, їх варто наймати для посилення позицій своєї армії. Запозичення технологій також позитивно позначиться на можливостях зоряного флоту гравця. Після ретельного підбору героїв, їх навчання та озброєння, приступайте до нападу на тих, хто імовірно становить загрозу. Авіація, піхота, військові різних рас і володарі супер-здібностей при хорошому командуванні обов'язково допоможуть здобути перемогу в глобальній війні. Вступайте у вигідні Альянси, станьте ініціатором створення нових об'єднань, доведіть свою силу і диктуйте правила противникам.

Відмінні риси гри Clash of planets:

  • відкриття зірок, дослідження просторів космосу;
  • знайомство з невідомими цивілізаціями;
  • формування зоряного флоту;
  • крадіжка чужих ресурсів;
  • привласнення багатств після відкриття небесних тіл.

Китайський розробник JoyTap Games дозволяє ставити різні пріоритети, займатися дослідженням, відкривати щось або користуватися чужими технологіями. Будь-які методи хороші, якщо враховуються ризики. Велику мета відновлення цивілізації можна змінити на пограбування планет заради особистого збагачення. Сюжет допускає безліч розгалужень, а перелік рас військових і способів ведення сутичок робить розв'язку дійсно непередбачуваною. Якщо хочете стати володарем Всесвіту і встановити свої порядки (добрі чи не дуже) - рекомендуємо спробувати цю гру!


Реклама

завантажити Clash of planets 1.3.30488 для LG Optimus Link P690

Загальна інформація
версія 1.3.30488 (30488)
дата завантаження 2019-07-15 08:08
Розмір 87.16 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

отримувати доступ до налаштувань Bluetooth

Дозволяє програмі налаштовувати локальний пристрій із Bluetooth, а також знаходити віддалені пристрої та створювати пару.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

доступ до додаткових команд постачальника даних місцезнаходження

Додаток зможе отримувати доступ до додаткових команд постачальника геоданих. Можливе втручання додатка в роботу GPS або інших джерел геоданих.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

записувати аудіо

записувати аудіо

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

змінювати системні налаштування екрана

Дозволяє програмі змінювати поточну конфігурацію, як-от мовний код чи розмір шрифту загалом.

змінювати порядок запущених програм

Дозволяє програмі переміщувати завдання в активні чи фонові вікна. Програма може робити це без вашого відома.

SYSTEM_OVERLAY_WINDOW

SYSTEM_OVERLAY_WINDOW

додавати або вилучати облікові записи

Дозволяє програмі виконувати такі операції, як додавання та видалення облікових записів і видалення паролів до них.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

RECEIVE_USER_PRESENT

RECEIVE_USER_PRESENT

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

змінювати налаштування системи

Дозволяє програмі змінювати дані налаштувань системи. Шкідливі програми можуть пошкодити конфігурацію вашої системи.

надсилати закріплені широкомовні повідомлення

Дозволяє програмі розсилати масові повідомлення, які залишаються після розсилки. Надмірне використання може сповільнювати чи дестабілізувати роботу пристрою через додаткове споживання пам’яті.

закривати інші програми

Дозволяє програмі припиняти фонові процеси інших програм. Це може зупиняти запущені програми.

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

читати статистику акумулятора

Дозволяє програмі зчитувати дані про поточний низький рівень споживання заряду акумулятора. Програма може отримувати докладну інформацію про те, якими програмами ви користуєтеся.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки JoyTap Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/07/15 09:01
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |