Game of Trenches
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Game of Trenches це захоплююча стратегія про події Першої світової. Створюйте союзи з реальними гравцями, зводите бази, боріться з арміями-чужинцями.

Участь у війні передбачає багато підготовчих дій. Для старту потрібно створити гідну армію, забезпечити їх зброєю, амуніцією. Розробник Erepublik Labs максимально відтворив техніку та інші елементи відповідно до можливостей початку минулого століття. Літаки, екіпірування, танки, гармати будуть в арсеналі гравця. Принциповою буде персона головнокомандувача, вибирайте командира з особливою уважністю.

Перед направленням команди в бій рекомендується вивчити ситуацію за допомогою розвідки, розібратися з повстанцями, проаналізувати перелік доступних ресурсів. Далі можна вибудовувати стратегію. Після впевненості в повній боєготовності сміливо йдіть громити ворога. Силою або хитрістю порушуйте його плани, змушуйте панікувати і користуйтеся моментом чужий невизначеності.

Не менш важливий етап - будівництво і розвиток військової бази. Солдатам необхідно десь розташуватися, не затягуйте з роботою над основними будівлями. Наука активно розвивається, варто вивчити передові технології, застосувати їх в будівництві. Регулярно вдосконалюйте базу, щоб зробити її більш надійного, захищеного і комфортабельною для військових. А захоплення чужої бази стане відмінним штрихом в процесі знищення ворога.

Відмінні риси гри Game of Trenches:

  • техніка, зброя початку двадцятого століття;
  • вивчення фронтовий карти;
  • вибір сторони битви;
  • поліпшення кваліфікації командувача;
  • онлайн-битви з реальними супротивниками.

Гра вражає епічними битвами, де опоненти можуть виводити на поле бою сумарно понад 100 одиниць військової техніки одночасно. Огляд здійснюється зверху, якісне графічне оформлення дозволяє глибоко вникнути в ситуацію і побудувати найбільш вдалу стратегію. Персони командирів мотивують, а за яку країну воювати - користувач вибирає самостійно. Головне діяти продуктивно, щоб прапор країни з'явився в рейтингу і зафіксувався в ній надовго.


Реклама

завантажити Game of Trenches 2020.4.8 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Added technical support for upcoming Train, Gather, Bandits & Bandits Outposts FRONT vs FRONT Events
Загальна інформація
версія 2020.4.8 (88)
дата завантаження 2020-05-06 09:05
Розмір 119.97 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(3)
3.95★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/07/14 09:42
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |