Zombie Panic!
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Zombie Panic! - це захоплюючий шутер, в якому доведеться протистояти ходячим трупах, що використовують складні військові стратегії проти звичайної людини, роль якого вам і відводиться.

Персонаж самотньо стоїть посеред дороги в спорожнілому місті. Інфраструктура тут відмінна, але люди бояться виходити з дому, побоюються стати черговими жертвами зомбі. Антагоністи з'являються раптово, їх кілька, все миттєво центруються на можливості вбити єдину людину на горизонті. Треба захищатись, стріляти прицільно і часто.

Завидний арсенал зброї дозволяє вибрати варіант, який буде ідеально підходити під стиль бойових дій конкретного героя. Але його ще необхідно розблокувати, тому перші навали ворогів буде складно відбивати тим, що дається новачкові спочатку. Поблизу багато будівель, де легко придбати нову гармату, вибухівку та інші важливі в бою елементи. При наявності фінансових і бонусних запасів будь-яке завдання вирішується.

Яскравою відмінністю від інших зомбі-шутерів є винахідливість противника. Він не нападає голими руками, а користується потужними засобами для ураження людини. Чим далі вдається пройти гравцеві, тим сильніше виявляється ворог. Незвичайні засоби нападу присутні і у нашого героя, важливо аналізувати стратегію опонента і намагатися його випередити.

Відмінні риси гри Zombie Panic !:

  • інтелектуально розвинені зомбі;
  • багато типів зброї;
  • розблокування бонусів і корисних предметів;
  • боси і монстри як противників;
  • робота в постійному хаосі.

Гра дивує піксельної графікою і атмосферою безладу, регулярних детонацій, катастроф. Похмурі тони відсутні, навпаки, все рясніє помітними квітами, особливо вражають криваві вибухи. Музичний супровід швидше веселе, ніж лякає. Ефект паніки досягається за рахунок дисонансу, бардаку в забезпеченому і розвиненому місті. Вороги з'являються натовпами, вимагають концентрації уваги і швидких дій у відповідь. Потрібно тільки оперативно розібратися, чим і як саме краще за них стріляти. Для фанатів насичених перестрілок і одиночної боротьби проти натовпу проект стане справжньою віддушиною)


Реклама

завантажити Zombie Panic! 01.01.30 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
:: Major Changes ::
+ Gameplay improvements, zombie spawns are more fair and weapon pick-ups are more accessible
+ The game now has a tutorial
+ Added option to continue run
+ Shotgun's default ammo count has been lowered to 16 (from 24)
+ General fixes

:: Minor Changes ::
+ Adjusted controller positions on 4:3 aspect ratio
+ Weapons are easier to pick up now
+ Increased visibility on 'City' environment
+ Can now randomize active character, skin and environment
Загальна інформація
версія 01.01.30 (10130)
дата завантаження 2019-07-15 08:08
Розмір 36.04 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

SET_ALARM

SET_ALARM

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/07/11 09:26
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |