The Legacy: The Tree of Might
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра The Legacy: The Tree of Might - це пригодницький проект, в якому доведеться шукати причини страшного вірусу на загубленому острові чужих світів.

Меценат-археолог провів в Нью-Йорку масштабний прийом, під час якого журналісти і високопоставлені гості були заражені нез'ясовним вірусом епідеміологічного характеру. Мегаполіс моментально став небезпечним для життя, людей накриває хвороба і паніка перед невідомістю. Проходять тижні, в новинах повідомляють про летальні випадки, але способів лікування або уповільнення поширення недуги, не знайдено.

Діана, фахівець з музею історії, летіла на вертольоті і після його краху опинилася в красивому природному оазисі, якого немає на карті. Разом з пілотом Себастьяном вона починає досліджувати місцевість. Пізніше з'ясовується, що вони потрапили в один з паралельних світів. Це лише початок ризикованих пригод, знаходження приятелів серед живності невпізнаних видів, знайомства з добрими і злими персонажами.

Двоє завдяки випадку опинилися в іншій Всесвіту, вони зроблять багато відкриттів, на шляху також з'являться головоломки на пошук предметів. Однак головним завданням буде з'ясування причин виникнення хвороби і визначення способу боротьби з нею. Повернення додому можливо тільки після виявлення цієї інформації, адже якщо епідемія вийде за межі мегаполісу, то під ризиком опиниться країна, континент, а пізніше - все населення планети.

Відмінні риси квесту:

  • складна сюжетна лінія;
  • кілька світів з різними типами істот;
  • захоплюючі міні-головоломки;
  • пошук різноманітних елементів, прикольні колекції;
  • аналіз причин появи збудника.

Розробник FIVE-BN GAMES продовжує радувати глибоким деталізованим сюжетом і барвистою тривимірною графікою. У грі багато зустрічей, знайомств і отримання даних від новоспечених друзів (вороги теж будуть в достатній кількості). Чергова пригода на увазі розплутування клубка таємниць і секретів, які немов пазл можна скласти в цілісну ефектну картину. Ця головоломка гарантовано захопить, а виконання місії з порятунку всього Нью-Йорка підвищить самооцінку)


Реклама

завантажити The Legacy: The Tree of Might 1.0.1 для LG Optimus Link P690

Загальна інформація
версія 1.0.1 (10002)
дата завантаження 2019-07-09 10:52
Розмір 8.04 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

SET_ORIENTATION

SET_ORIENTATION

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/07/10 07:49
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |